Auto do 35tys zl MAŁO AWARYJNE

Auto do 35tys zl MAŁO AWARYJNE

08 Wrz 2007, 14:53

jaki samochod mozecie mi polecic do 35 tys zl?? Chcialbym abyscie polecili mi malo awryjny samochod od 2003 roku produkcji. Wiem ze na forum jest juz podobny temat ale w tamtym temacie polecacie np Lagune II z 2003r ale ten samochod jest najbardziej awaryjnym autem w europie, a takie auta mnie nie interesuja.

ps. chcialbym aby samochod ten posiadal silnik diesla
ps2. znacie moze jakas dobra strone z aktualnymi ocenami awaryjnosci?
di4blos
Nowicjusz

Re: Re: auto do 35tys zl MAŁO AWARYJNE

08 Wrz 2007, 20:30

[link wygasł] Avensis Combi w Dieselu czyli mało awaryjny przyjemny w uzytkowaniu samochód
[link wygasł]
[link wygasł]
Może któryś z tych pojazdów Cię zaintersuje
Zbyszek
Początkujący

Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy
    Odpowiednie ustawienie wysokości fotela i jego odległości od kierownicy, właściwe ułożenie rąk i ustawienie zagłówka – to elementy, które wpływają na poziom naszego bezpieczeństwa w samochodzie. Wysokość ...
    Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar