Auto do 5000zł

Auto do 5000zł

10 Gru 2012, 00:19

Szukam auta do 5000zł.
Myślałem o Audi 80 albo 100. Albo o Mazdach.
Tylko czy nie wiem czy auto z rocznika 93-95 będzie dobre, czy lepiej poczekać aż uzbieram troche kasy więcej i kupić coś z 2000-2002?
Obecnie mam VW Polo III 6n2 1.0 2001. Tylko że auto było powypadkowe (jakoś 5 lat temu), lakier na masce pęka. Obecnie mam w nim parę rzeczy do zrobienia (poza olejem i filtrami paliwa, powietrza, mam problem z biegami - ciężko wchodzą wsteczny, jedynka i dwójka. Poza tym odkąd to auto mam to świecą się kontrolki Check, ABS, EPC. Z boku jest lekko obtarte przeze mnie o garaż :D ). Nie wiem czy lepiej zainwestować w to auto czy może kupić inne.
Moje Polo w mieście może jest fajne, ale na dłuższe trasy troche uciążliwe oraz mało dynamiczne, po prostu znudziło mi się. Gdy już n-ty raz w dłuższą trasę autostradą to torche męczące to bywa.
hehe
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 06 2010
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Polo 6n2
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Auto do 5000zł

10 Gru 2012, 11:07

Może coś z Seata?
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz? Pięć zasad kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz?
    Wokół prawidłowego stosowania sprzęgła narosło kilka mitów, które są popularne wśród wielu kierowców. Podpowiadamy oraz wyjaśniamy, kiedy i w jaki sposób używać pedału sprzęgła. Zwalniając, ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•