Auto do 50tys zł (brak ciekawych aut) - kilka moich typów - opinie

04 Lis 2022, 07:49

Panowie do rzeczy :!:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

04 Lis 2022, 08:06

niko999D napisał(a):Megane III 2.0tce 180km coupe lub hatchback brak totalny

Nie wiem o co Ci chodzi bo są.
niko999D napisał(a):zasadzie nic nie ma... aha i jeszcze jedno auto to lexus is 250 2009r czarny.. malowany tylny błotnik niby tylko przebieg 250tys km ale.. patrząc na koszty np dwumasy to niedostepna... a ostatnia cena to prawie 6tys zł za samo koło w dodatku skrzynia manualna i is ponoć nie polecana bo awaryjna jedynie automat.. a jak jest automat to środek cały beżowy a ja chce czarne wnętrzne..

Czyli co ? Tzn.że nie ma lexsów ?
niko999D napisał(a):Jeszcze kia pro ceed 204km ale to kosztuje 50/51 koła a gdzie pakiet startowy itp

A pierwszy post i: szukam do 50k

I tak można wklejać i wklejać.... Potem Kuga Scirocco, Volvo strach i drogo a bmw no łapie się bo jest za 48/49k to przecież nie 50k i dwumasa zmieniona bravo ja bym się cieszył.



Co sądzę.

Skrajnie nie wiesz czego chcesz, skrajnie nic nie wiesz o motoryzacji a udajesz że wiesz i sądzę że to będzie następny temat jak o cenie automatu w 2023r.
A na sam koniec okaże się że nie o motoryzację chodzi.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10180
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najbardziej innowacyjne napędy samochodowe
    Jeszcze dwadzieścia kilka lat temu sprawa była prosta – na rynku były dostępne tylko samochody z silnikami spalinowymi. Wszyscy kierowcy robili to samo – wlewali do baku benzynę lub olej napędowy, które ...