Auto do ~5500zł

Re: Auto do ~5500zł

19 Wrz 2010, 20:34

Dokładnie,pamiętam ten temat bo sam o niej pisałem,zresztą wszystko jest napisane w temacie jak mój poprzednik wkleił gdzie była puknięta.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

20 Wrz 2010, 09:02

Pytam oczywiście orientacyjnie. Kilka razy miałem możliwość jazdy meganką I classic 1.6, wiem że mnóstwo opinii negatywnych krąży na temat francuzów ale bardzo przyjemnie mi się prowadziła, i podoba mi się jej wygląd. Czy w ogóle warto szukać takiej w przedziale trochę ponad 6000,- ?
L3X-T3R
Początkujący

20 Wrz 2010, 12:37

Ja niby mam przekonanie do francuzów, ale nie szczególnie do Renault.
Najlepiej zajrzyj na jakieś forum Meganki i popytaj czy ta I generacja była rzeczywiście tak wadliwa czy nie. Jeśli podpasują ci wnioski, które tam wyciągniesz, i jeśli dość dużo osób sobie chwali, no to do dzieła. Tak samo może być z Lagunami. Niby piszą o jakichś tam ciągłych usterkach, ale są tacy co twierdzą, że wszystko jest jak najbardziej w porządku.
dervu
Zaawansowany

Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Peugeot 106 XSi 16v
Silnik: 1.6 16v TU5J4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

20 Wrz 2010, 19:34

Renault Megane to gnijące i awaryjne auto.Potencjalne kłopoty...

Co do tematu w/w czerwonej Astry,to nie dawało mi to spokoju i zadzwoniłem do gościa.Auto jest w jakimkolwiek ogłoszeniu o sprzedaży od 2 tygodni więc miesiąc temu nie mogło być przedmiotem analizy na forum,gdyż właściciel nawet nie miał zamiaru go miesiąc temu sprzedawać... :neutral: Nie było wystawione na Allegro,bo poszło bezpośrednio w otomoto.
Właścicielem jest dwudziestoparolatek-student,który autem woził rodziców matkę z I grupą i niewidomego tatę... Oczywiście nie świadczy to o niczym ale zdaje się potwierdzać moją tezę o tym,że to był dobry samochód za tę kasę. :wink:
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

20 Wrz 2010, 20:12

artur73 napisał(a):Renault Megane to gnijące i awaryjne auto.Potencjalne kłopoty...

Co do tematu w/w czerwonej Astry,to nie dawało mi to spokoju i zadzwoniłem do gościa.Auto jest w jakimkolwiek ogłoszeniu o sprzedaży od 2 tygodni więc miesiąc temu nie mogło być przedmiotem analizy na forum,gdyż właściciel nawet nie miał zamiaru go miesiąc temu sprzedawać... :neutral: Nie było wystawione na Allegro,bo poszło bezpośrednio w otomoto.
Właścicielem jest dwudziestoparolatek-student,który autem woził rodziców matkę z I grupą i niewidomego tatę... Oczywiście nie świadczy to o niczym ale zdaje się potwierdzać moją tezę o tym,że to był dobry samochód za tę kasę. :wink:

Moja Vectra też ma taką kierownicę, oryginalnie 230 tys (nawet niepoprzecierane fotele- jak nowe), i ciśnienie oleju 1.2 bara, a na garach 12 12 12 11. Wszystkie szyby z tego samego rocznika. 2 właścicieli. Nie ta Astra jedyna..

PS. Za Viki dałem 2600. Włożyłem drugie tyle.
fragman_91
Początkujący

Miejscowość: Wrocław

20 Wrz 2010, 21:20

Co do tej Astry nie pamiętałem dokładnej daty więc napisałem że miesiać ale wychodzi na to że własnie 2tygodnie temu była poruszona na forum a z tym to allegro też sie pośpieszyłem bo od początku było na otomoto ale mi chodziło o to że na allegro też można było ją znaleść ale w serwisie otomoto własnie.Przepraszam za moje drobne błędy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A
    Opel ADAM niewielki pojazd o długości zaledwie 3,7 i szerokości 1,97 metra (wraz z lusterkami bocznymi) oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zaspokajania indywidualnych potrzeb użytkowników. Na ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005