Auto do 5kpln - prośba o opinie

Re: auto do 5kpln - prośba o opinie

28 Cze 2011, 10:33

4wheels napisał(a):Może przesadziłem z tym "najlepszym wyborem", ale na pewno trochę wspólnego z rzeczywistością to ma :)

i tak i nie.
fakt ze prostota starych vw jest ich zaleta bo sa bardziej idiotoodporne na "mechnikow" i naprawy "mlotkiem i przecinakiem". ale z drugiej strony ich popularnosc w "niektorych kregach" powoduje ze wlasnie tak sa "serwisowane" wiec niestety trafienie dobrego egzemplaza to jak trafienie w totka.
z kolei, marki mniej popularne (czytaj emeryckie) moze i sa delikatniejsze ale i duzo czesciej sa wlasciwie obslugiwane, co w sumie przeklada sie na lepszy stan.
w zalozonych pieniadzach sa dostepne tylko starsze auta i tu najwieksze znaczenie, dla pozniejszego zadowolenia z samochodu, ma ich stan (wczesniejsi wlasciciele) a nie marka.

pozdr
viwaldi
viwaldi
 

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
  VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...
  Jakie są korzyści z jazdy hybrydą? Jakie są korzyści z jazdy hybrydą?
  Coraz większa liczba kierowców przekonuje się o zaletach napędu hybrydowego. Korzyści finansowe wynikające z niewielkiego spalania to dopiero początek. Coraz większe zainteresowanie społeczeństwa jakością powietrza ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Motor z napędem odrzutowym, 7
   Autosacrum 2009
   GTP Light
   Jaguar