Auto do 6000

22 Maj 2017, 09:03

Witam. Poszukuję auta raczej z segmentu B (ewentualnie C), mniej więcej do 6000. Główne przeznaczenie to dojazdy do pracy, około 35-40km dziennie i raczej przez miasto (Wrocław),także byle nie palił jak smok. Osiągi nie są dla mnie aż tak ważne, trasy jeżdżę niezwykle rzadko. Było by miło jakby była klimatyzacja oraz w miarę tania eksploatacja. Nie zastanawiam się nad konkretną marką, bo w tym przedziale cenowym szukam w miarę dobrego stanu auta a nie konkretnego modelu. Zastanawiałem się nad jakąś benzyną z LPG lub jakimś prostym dieslem typu SDI, ale jakby padła jakaś ciekawa propozycja benzyny to chętnie się nad nią pochylę. Przy dieslu i benzynie plus jest taki, że mam zaufanego mechanika, natomiast przy gazie to już wróżenie z fusów w tak dużym mieście...Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
luty71
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-2007
Auto: nie mam

22 Maj 2017, 09:44

Masz kilka linków:
[link do oferty na Olx wygasł] - do miasta będzie w sam raz tylko pytanie czemu tak szybko sprzedaje.
[link do oferty na Olx wygasł] - 6lat w jednych rękach.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - 12lat w jednych rękach.
[link do oferty na Olx wygasł] - długi przegląd i OC oraz dobry silnik (ekonomiczny i dynamiczny).
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - wrzucałem go już kiedyś na forum.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - tylko mało zdjęć..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik 13B-REW - Mazda
    Na liście słynnych silników stosowanych w autach sportowych nie mogło zabraknąć jednostki Wankla. A skoro o silniku z wirującym tłokiem mowa, to na myśl od razu przychodzi Mazda i jej sportowy model RX-7. Prawdopodobnie ...