Auto do 7-8k. 3 dzwiowe

Auto do 7-8k. 3 dzwiowe

10 Lis 2009, 22:47

Wiem że założyłem temat o aucie do 5k ale okoliczności sie zmieniły i mam do wydania troszke więcej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Więc mile widziane auta dzwiowe z glebokim tyłem tak jak Golf4 czy Fiat Bravo (przykład!) oczywiście 5 dzwiowe nadal mi sie podobaja i gdyby takie sie trafiło to nie pogardze. Jednak ciągle obstaje przy gazie bo to duża różnica w kosztach w porównaniu do benzyny.
:wink:
kamiiru-chan
Nowicjusz

Miejscowość: DG

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji? Dlaczego trzeba robić okresowe przeglądy klimatyzacji?
    Przeglądy okresowe są konieczne do prawidłowego funkcjonowania układu i wykonywać powinno się je co pół roku lub min. raz w roku. Układ klimatyzacyjny jest napełniony określoną ilością czynnika chłodzącego (gazu), ...
    Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie
    Choć trwa jeszcze jesień i w ciągu dnia często można cieszyć się słoneczną pogodą, noce bywają już chłodne. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków na drogach robi się niebezpiecznie – jezdnia może pokryć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005