Auto do 7k + pakiet startowy

Auto do 7k + pakiet startowy

28 Sie 2017, 09:47

Witam ! Ponownie szukam samochodu, tym razem dla siebie. Przejde od razu do sedna, szukam czegos z segmentu B, C, sedan badz hatchback. Roczny przebieg bedzie oscylował a granicach 15tys. Szukam jedynie samochodu na PB, ewentualnie mile widziany silnik pod gaz. Samochod musi miec w miarę dobre blachy i wiadomo spalanie. Pojemnosc cos powyzej 1.4 max 2.0. na samochod mam 7K + pakiet startowy. Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi. P.S uzywalem wyszukiwarki, ale nic nie spelnilo moich wynagan wiec założyłem nowy temat. Rejon poszukiwan to 150m od Zielonej Góry
lesnygoniec
Początkujący

Prawo jazdy od: 16 03 2015
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: VW Polo
Paliwo: Benzyna

Re: Auto do 7k + pakiet startowy

28 Sie 2017, 11:50

Może coś z tego?
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... xtor=SEC-8
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
hondziarz
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Auto: honda

28 Sie 2017, 14:24

Z tą Borą kogoś zdrowo pogieło z ceną.. :roll: kiepskie 1.6 i brak klimy i 8k..
Z czerwoną Corollą też zdrowo popłyneli,przód ktoś chyba po pijaku składał i dałbym za nią co najwyżej 2500-3000zł..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

28 Sie 2017, 14:51

Obejrzałbym Leona, a ewentualne ryski i wady to pole do negocjacji ceny.
Ludwa10
Aktywny

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

28 Sie 2017, 18:11

Zerknij na te:
https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-3 ... xtor=SEC-8
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

28 Sie 2017, 19:22

Krytykować moje propozycje, by następnie zaproponować autorowi 307 w cenie zapowiadającej oczywistą katastrofę :evil:
hondziarz
Aktywny
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...
    [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS [B] 206 RC / Clio II Sport / Ibiza II Cupra / Yaris I TS
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment B - silnik benzynowy o mocy około 160KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Peugeot 206 2,0 RC - 177KM - Renault Clio ...

• Re: Auto do 7k + pakiet startowy

28 Sie 2017, 19:57

A ile według Ciebie ma kosztować 307 z poczatku produkcji? 10k?
    Druga sprawa to serio nie widzisz sam że ta Corolle składał ktoś bez głowy a cene wywalił jak za zboże.. tak samo Bora,dałbyś 8k za auto bez klimy? Bo ja na pewno nie..
    Barol
    Awatar użytkownika

28 Sie 2017, 20:06

Zacznijmy od tego, że 307 z początku produkcji po prostu się nie poleca. To auto to jedna wielka awaria. Liczenie na bezwypadkowość w tym budżecie czy zwracanie uwagi na spasowanie elementów świadczą o naiwnosci, igły za taką kasę nie kupisz kolego. Na plus, że auto długo w jednych rękach. A cena tej Bory jest kwotą wyjściową - myślę, że można ją zbić.
    hondziarz
    Aktywny
    Awatar użytkownika

28 Sie 2017, 20:16

hondziarz napisał(a): zwracanie uwagi na spasowanie elementów świadczą o naiwnosc

Bez jaj.
    A jeśli po prostu nie da się tego spasować bo jest krzywe jak cholera i niebezpieczne dla kierowcy? Ceny nawet nie skomentuję, kosmos.
    Nie chciało się poskładać prosto kilku elementów a technicznie ba być igiełka?

Bora bez klimy za 8k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Invi
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: S60 2004, Octavia 2013
    Silnik: 2.5T, 1.6tdi

28 Sie 2017, 20:25

A jeśli się da? :) Przed ekranem komputera możemy tylko teoretyzować. Wy naprawdę uważacie, że ktoś sprzeda Wam Borę w perfekcyjnym stanie z klimą za 8k?
    hondziarz
    Aktywny
    Awatar użytkownika

28 Sie 2017, 21:14

hondziarz napisał(a):Liczenie na bezwypadkowość w tym budżecie czy zwracanie uwagi na spasowanie elementów świadczą o naiwnosci, igły za taką kasę nie kupisz kolego
    ale Ty nie rozumiesz jednej rzeczy
    To auto, jak i jemu podobne wiekiem konstrukcje z tego segmentu są tyle warte, pod warunkiem, że są w oryginale. To bezwypadkowość (w połączeniu z czarnymi blachami) jest ich wartością. W powyższym przypadku to niestety stary wóz, warty połowy ceny wywoławczej.
    Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
    mike
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
    Miejscowość: Zawiercie|Kraków
    Prawo jazdy od: 04 09 2013
    Auto: Ford Focus Mk II
    Silnik: 1.6 TDCI 109KM
    Rok produkcji: 2008

29 Sie 2017, 10:04

hondziarz napisał(a):Zacznijmy od tego, że 307 z początku produkcji po prostu się nie poleca. To auto to jedna wielka awaria.

słucham co takiego się tam psuje?

hondziarz napisał(a):Wy naprawdę uważacie, że ktoś sprzeda Wam Borę w perfekcyjnym stanie z klimą za 8k?

przytoczę kolejny raz przykład 307 a ile według Ciebie ma kosztować taka Bora z 1.6 i z klimą z początku produkcji? 10-12k? 8k to odpowiednia cena za Borę z klimą a ta z linku jest warta co najwyżej 6500zł.

hondziarz napisał(a):A jeśli się da?

jeśli by się dało to zapewne ktoś by to lepiej poskładał wołając póżniej tyle pieniędzy a tak to gołym okiem widać że została tutaj odstawiona fuszerka i być może po to żeby wyciągnąć za nią jak najwięcej kasy bo to przecież rarytas na czarnych tablicach..
    Barol
    Awatar użytkownika

29 Sie 2017, 11:14

Barol napisał(a):słucham co takiego się tam psuje?

Barol - łatwiej będzie wymienić co tam się nie psuje :ok:
    Nie rób tego autorowi i nie polecaj tego rzęcha, bo jego przebiegi będą się ograniczały wyłącznie do odcinków dom - warsztat - dom - warsztat, nie zawsze na kołach.
    CrazyHorse
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Auto: Corolla E12, Audi 80, Camry IV
    Silnik: 110KM, 90KM, 131KM

29 Sie 2017, 12:36

Warto się edukować jak sam wspomniałeś kolego w innym poście- w 307 występowały problemy z samozapłonem w pierwszych bodajże 2 latach produkcji, doczytaj i dopiero wtedy pisz. Barol ma race i poza tym 307 można śmiało polecać, ale jak ktoś nie miał z nimi styczności tylko teoretyzuje to skąd ma mieć tym pojecie? Kwestia trafienia na zadbany ezgemplarza. a co do Bory to tak, słabe 1.6 które ma na karku 17 lat spokojnie znajdziesz z a8k.
    Ludwa10
    Aktywny

Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
    Silnik: 1.9 TDI 110km
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2004

29 Sie 2017, 13:27

Widzę, że moja złośliwa uwaga w innym temacie zabolała sympatycznego kolegę :mrgreen:
    Spędziłem na forum Peugeota parę dobrych lat swojego życia i trochę się naczytałem na temat 307ki - zwykłe, codzienne problemy wielu użytkowników tych aut. Tobie wpadło coś kiedyś do głowy na temat samozapłonów w dwóch pierwszych rocznikach i powtarzasz to bezwiednie myśląc, że to byłoby na tyle jeśli chodzi o usterki tego auta. Otóż nie.
    Co powiesz autorowi na temat modułu BSI? A może coś na temat jakości instalacji elektrycznej w tym aucie i jej wrażliwości na wilgoć? Dodasz może kilka szczegółów na temat linek skrzyni biegów? Przełącznika kierunkowskazów? Zamku pokrywy bagażnika? A może coś na temat usterek silników benzynowych - coś o cewkach, sondach, alternatorach? Trwałości przekładni kierowniczej? Jakości oryginalnych tarcz hamulcowych? Coś o zawieszeniu?
    Jak dołożymy do tego zaawansowany wiek tych aut i zaniedbania poprzednich właścicieli (a Francuzy lubią jak się je dopieszcza serwisowo, oj lubią) to wyjdzie nam mały potworek.
    Także, chciałeś mi dokuczyć, a dokuczyłeś sam sobie :piwo:
    CrazyHorse
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Auto: Corolla E12, Audi 80, Camry IV
    Silnik: 110KM, 90KM, 131KM

• Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim