Auto do 8 tyś.

Auto do 8 tyś.

15 Gru 2012, 17:56

Cześć zbieram się z kupnem mojego pierwszego auta w lutym. Mógłby mi ktoś pomóc. Jakie samochody do tej ceny mogę kupić, czy są ekonomiczne, bezawaryjne. Proszę o pomoc. Na auto mogę przeznaczyć 8 tyś. I jedna prośba autem będzie jeździła osoba która ma 2 m wzrostu i duże stopy. W seicento stopa wchodziła mi na 2 pedały. Prosze o pomoc.
bartez992
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Auto do 8 tyś.

15 Gru 2012, 22:22

Opel Astra II w benzynie z początków produkcji.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

16 Gru 2012, 09:12

Barol napisał(a):Opel Astra II w benzynie z początków produkcji.

A czemu zaznaczyłeś że w benzynie? żeby bulił po stacjach prawie 6 zł/litr i paliło mu to 10/100km ?

bartez992 napisał(a):duże stopy. W seicento stopa wchodziła mi na 2 pedały.

W tym wypadku Vectry B nie kupuj ze względu na "ciasno" umieszczony pedał hamulca i gazu. Sam tak mam że ocieram o hamulec trzymając na gazie. W Astrze II bodajże tak nie jest bo ma mniejsze nakładki na pedałach (te z czasów Kadetta E)
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8

16 Gru 2012, 10:31

No to niech szuka w dieslu co za problem? :roll:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo? Cykl Atkinsona - na czym on polega i czy oszczędza paliwo?
    Od pewnego czasu coraz częściej napotykamy określenie "silnik pracujący w oszczędnym cyklu Atkinsona". Na czym polega ten cykl i dlaczego zmniejsza zużycie paliwa? Najbardziej dziś rozpowszechnione czterosuwowe silniki benzynowe ...
    Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem Włącz kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem
    Według "Europejskiego barometru odpowiedzialnej jazdy 2015", aż 44% polskich kierowców zapomina włączyć kierunkowskaz przed wyprzedzaniem lub skrętem. Tymczasem to niezbędny element bezpiecznej jazdy, dzięki któremu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11