Auto do 8 tyś :)

Auto do 8 tyś :)

09 Lis 2016, 21:47

Witam wszystkich,

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o motoryzacje, więc proszę o poradę :) Niedawno odebrałem prawo jazdy i zastanawiam się nad kupnem pierwszego auta. Będę nim jeździć do pracy i na uczelnie. Chce wydać maksymalnie 8 tyś i chciałbym, żeby to był benzyniak. Myślałem nad focusem, fiatem stilo, albo mazdą 323F (tylko nie wiem jakie silniki). Co wy doradzacie?

Dzięki z góry :D
leo9997
Nowicjusz

Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie Mam

Re: Auto do 8 tyś :)

09 Lis 2016, 22:40

leo9997 napisał(a):Co wy doradzacie?

1. Użyć forumowej wyszukiwarki
2. Zapoznać się z podobnymi tematami ze zrozumieniem
3. Wrócić z ew pytaniami/linkami do samochodów tutaj
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...
    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...

•  
    • Toyota RAV4 2012, SUV
      Chevrolet Camaro 4x4 TwinTurbo by VTG Team, 5
      Volkswagen Bora Kombi, szerokie alufelgi od Porsche
      VERVA Street Racing 2010