Auto do około 20 tys

Auto do około 20 tys

01 Maj 2009, 21:51

Witam wszystkich. Proszę Was o pomoc w wyborze samochodu, mam problem w dokonaniu ostatecznego wyboru. Zastanawiam sie nad:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Co sądzicie o moich "kandydatach"?? Chodzi mi o auto z silnikiem diesel w miarę ekonomicznym, oraz żeby było w miarę jak najmniej awaryjne ( oczywiście doskonale wiem ze dużo zależy od szczęście na co się trafi ) oraz w miarę możliwość z fajnym wyposażeniem w tym przedziale cenowym. Proszę o podanie również jakiś alternatywnych silników w wyżej wymienionych modeli ( tylko diesel) w których te auta najlepiej się spisują i jest z nimi jak najmniej problemów.
Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie Pozdrawiam.
bartezooz
Nowicjusz

Miejscowość: libiaz

02 Maj 2009, 16:58

mondeo i laguna :wink:
dawid551
Początkujący

Miejscowość: Śląskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna jazda po zmroku Bezpieczna jazda po zmroku
    Jesienią dni stają się coraz krótsze, dlatego kierowcy częściej prowadzą auto już po zmroku. Jazda w takich warunkach jest o wiele trudniejsza niż przy świetle dziennym, zwłaszcza w miejscach nieoświetlonych latarniami ...
    Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light