Auto do okolo 6000-7000

06 Sie 2010, 21:06

Witam,mam zamiar kupic pierwszy samochod.Jestem w Niemczech na wakacjach mam tu znajomych,ktorzy pomogliby mi kupic auto.Mysle nad kupnem w Nieczech,poniewaz auta sa troszke tansze i wydaje mi sie z pewniejsza przeszloscia.Mam 6000zl,ale patrze na auta za okolo 1000E,bo widomo jeszcze koszta sprowadzenia....
Ale do rzeczy.Mam problem z wyborem autka.Co prawda kilka typow jest,ale chcialbym poprosic o porade.
Czasem mozna tu trafic BMW 3 coupe za 800-1000E,ale obawiam sie,ze jest to drogie w eksploatacji auto i w razie awarii sie nie wyplace.Wypisze teraz auta,ktore mi sie podobaja,napiszcie prosze o nich kilka zdan,wady i zalety i czy oplaca sie brac.Zalezy mi na taniej eksploatacji (nie przesadnie), taniej naprawie i dobrej jakosci...Mile widiany krotki komentarz xD
Napiszcie tez jakie auta w tej cenie bylyby dobre.Interesuje mnie auto 2/3 lub coupe silnik 1.4 do 1.8 rocznik od 1994.

Moje typy:

VW Polo
Mazda 323F
Renault Megane Coupe --> co o nim sadzicie,ostatnio bardzo mi sie spodobal...Widzialem rok 99 po liftingu za 1200E

Prosze o pomoc.
ali90
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: polska

06 Sie 2010, 21:23

Pewnie mowa o Polo IIIgen,powiem tak,autko ma dużo w środku nawet w 3drzwiowej budzie,jest to typowy mieszczuch no i nie kupuj z 1.0 bo to troche słabawe do tej budy.

Ja bym sie jeszcze porozglądał za Cordobą Coupe,auto rzadko spotykane na naszych drogach a linia nadwozia jest naprawde super.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sie 2010, 21:35

Jakie Coupe? Zwykła Cordoba 3d ;)
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

06 Sie 2010, 21:47

Witajcie. Polo generacja III mozna tu miec spokojnie za 800E i to duzo ofert. Szczerze jest to dla mnie przeciatne auto,ale slyszalem wlasnie,ze trwale i tanie w ekspl.

Seacik bardzo fajny,szukam ofert w DE.

Co myslicie o Megane Coupee?
ali90
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: polska

06 Sie 2010, 21:49

Nie 3D bo tylna klapa nie otwiera się razem z szybą.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Sie 2010, 22:33

Mazda MX-3 / MX-6 :wink:
hosearmando1
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 185
Miejscowość: Wrocław

07 Sie 2010, 10:39

Mazde MX-3 tez bralem pod uwage.
A co myslicie o Megane Coupee,bo znowu na autoscount jest okazja...
ali90
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: polska