Auto do sprawdzenia (pilne)

Auto do sprawdzenia (pilne)

08 Wrz 2017, 18:02

Cześć,

Z racji tego, że jestem laikiem w temacie bardzo bym prosił o sprawdzenie poniższego ogłoszenia. Trochę szukałem takiego modelu w tej wersji dlatego też trochę zależy mi na czasie by oferta mi nie uciekła ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-brav ... 6a47ac72f0

Wydaje mi się , że wszystko jest ok ale dobrze jakby ktoś znający się na temacie to potwierdził.

Po rozmowie wiem, że pierwszy właściciel w okresie gwarancji serwisował w ASO. Później auto było serwisowane w innych miejscach. Rozrząd wymieniany przy 130, oleje wymieniane regularnie i dość często. Jest to model z 2009 ale pierwsza rejestracja w 2010.

W ten weekend wstępnie jestem umówiony na oględziny. Na coś szczególnie zwracać uwagę? Warto?

Z góry dziękuję za pomoc
axethower
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Auto do sprawdzenia (pilne)

08 Wrz 2017, 18:18

Ogólnie wydaje się ok z tym że w oryginalnym lakierze napewno nie jest. Nie mogę dostrzec konkretnie co bo mało zdjęć i poza tym w deszczu. Coś tam napewno albo tylny prawy błotnik lub drzwi, lewa strona też tak jakby drzwi kierowcy jasniejsze, ale nie chcę tu Ci kręcić w głowie bo mało zdjęć i może to być tylko takie złudzenie.
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

08 Wrz 2017, 18:25

Dzięki wielkie za odpowiedź. Przez tel powiedział, że nie ma nic do ukrycia i można sprawdzić auto w dowolnym warsztacie. Jeżeli był malowany to raczej łatwo to wykryją prawda?
axethower
Nowicjusz

Auto: Nie mam

08 Wrz 2017, 18:32

Dla wprawionego na oko, ale warto przemierzyc całe auto miernikiem i nie przykładać na środku elementu tylko przepuśćmy w 3 różnych miejscach na elemencie.
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6

09 Wrz 2017, 04:01

Też mi się wydaje że coś było z prawym tyłem poza tym ok.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

09 Wrz 2017, 16:09

Do wypowiedzi kolegów, z którymi w 100% się zgadzam dodałbym, że trochu tanio woła. No ale z drugiej strony nie każdy zna rynek
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Nissan 350Z
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio