Auto do sprawdzenia (pilne)

Auto do sprawdzenia (pilne)

08 Wrz 2017, 19:02

Cześć,

Z racji tego, że jestem laikiem w temacie bardzo bym prosił o sprawdzenie poniższego ogłoszenia. Trochę szukałem takiego modelu w tej wersji dlatego też trochę zależy mi na czasie by oferta mi nie uciekła ;)

[link wygasł]

Wydaje mi się , że wszystko jest ok ale dobrze jakby ktoś znający się na temacie to potwierdził.

Po rozmowie wiem, że pierwszy właściciel w okresie gwarancji serwisował w ASO. Później auto było serwisowane w innych miejscach. Rozrząd wymieniany przy 130, oleje wymieniane regularnie i dość często. Jest to model z 2009 ale pierwsza rejestracja w 2010.

W ten weekend wstępnie jestem umówiony na oględziny. Na coś szczególnie zwracać uwagę? Warto?

Z góry dziękuję za pomoc
axethower
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Auto do sprawdzenia (pilne)

08 Wrz 2017, 19:18

Ogólnie wydaje się ok z tym że w oryginalnym lakierze napewno nie jest. Nie mogę dostrzec konkretnie co bo mało zdjęć i poza tym w deszczu. Coś tam napewno albo tylny prawy błotnik lub drzwi, lewa strona też tak jakby drzwi kierowcy jasniejsze, ale nie chcę tu Ci kręcić w głowie bo mało zdjęć i może to być tylko takie złudzenie.
Fajna sztuka do sprzedania
a6-c4-2-6-v6-do-sprzedania-vt108450.htm
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna

08 Wrz 2017, 19:25

Dzięki wielkie za odpowiedź. Przez tel powiedział, że nie ma nic do ukrycia i można sprawdzić auto w dowolnym warsztacie. Jeżeli był malowany to raczej łatwo to wykryją prawda?
axethower
Nowicjusz

Auto: Nie mam

08 Wrz 2017, 19:32

Dla wprawionego na oko, ale warto przemierzyc całe auto miernikiem i nie przykładać na środku elementu tylko przepuśćmy w 3 różnych miejscach na elemencie.
Fajna sztuka do sprzedania
a6-c4-2-6-v6-do-sprzedania-vt108450.htm
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D

09 Wrz 2017, 05:01

Też mi się wydaje że coś było z prawym tyłem poza tym ok.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

09 Wrz 2017, 17:09

Do wypowiedzi kolegów, z którymi w 100% się zgadzam dodałbym, że trochu tanio woła. No ale z drugiej strony nie każdy zna rynek
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody Toyoty otrzymają karty SIM Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

•  
    • Monster Mutt Dalmatian - Monster Truck, 2
      Zawody Monster Truck w Polsce, 37
      Dziewczyny
      Jeep Grand Cherokee SRT