Auto do stania pod blokiem :)

22 Sty 2018, 18:12

Witam,

Szukam samochodu, ktory bedzie bardzo malo eksploatowany tj. zakupy w weekend i wypad w gory ze 2 razy w roku. Glownie krotkie trasy i tereny miejskie, stad preferuje kompakt/sredni, benzyna.

Budzet - najchetniej okolice 15-20 tys.

Czym sie kierowac? Myslalem o samochodach, ktore nie traca szybko na wartosci. Z racji tego, ze nie bedzie intensywnie eksploatowany, jest szansa, ze sprzedam z nieduza strata. Jakies sugestie? Myslalem o:
- Lexus IS200
- Jaguar X-Type
- Jakas Alfa Romeo?

Z bardziej dostepnych, ktore podobaja mi sie wizualnie, ale niekoniecznie spelniaja powyzsze kryteria:
- Astra H
- Volvo s40 (ciut wiekszy budzet)
- Volvo c30 (nie jestem homo)

Okolice Krakowa. Jakies pomysly?
bugmenot
Nowicjusz
 
Posty: 6
Auto: Nie mam

23 Sty 2018, 16:37

A może coś takiego?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...
    Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...