Auto do zrobienia

16 Wrz 2013, 00:21

von Rygel - wybacz, ale nie doczytałem do końca, bo się po prostu nie da. A to co przeczytałem to nic z tego nie zrozumiałem. Na moim forum byś dostał bana na IP za taki poziom wypowiedzi. Jeżeli nie jesteś Polakiem i dopiero się uczysz pisać w tym języku to wybacz, ale napisałem jak to wygląda.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

16 Wrz 2013, 03:47

czego nie zrozumieliscie? Pytajcie wyjasnie!
To prawda,ze mysle od 30-stu ponad lat po angielsku!Ale slow uzywam polskich piszac!Chetnie poslucham czego to nie zrozumieliscei?Moze nie rozumiecie zwyklego polskiego jezyka? Tylko ten slang POkomunistyczny?- z plugawej czerwiowatej TV i innych mendiow i tutejszych meneli i najbardziej tepych osobek - ze swego poziomiku?
ja wogole nie widze tutaj zadnego moje textu wiec co wy czytacie nie rozumiejac?

von Rygel
vonRygel
Nowicjusz
 
Posty: 23
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nissan,honda,
Silnik: 2,4l- 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

16 Wrz 2013, 08:03

Mówiąc szczerze to ja też nie zrozumiałem zbyt wiele, próbowałem przez to przebrnąć 3 razy i dałem sobie spokój, rozumiem tak z 30% wypowiedzi :D

Ale bardzo chciałem odpisać na wypowiedź kon146, strasznie mi się podobają te fordy, mówiąc szczerze to nie wiedziałem, że on istnieje nawet :D Co do Celici, to czy w niej nie będzie problemów z blachą, gdzie bym nie czytał wszyscy mówiąc że japończycy mają bardzo słabą blachę... zresztą mam porównanie ze swoim passatem, a suzuki (taty)
Yorgi
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

16 Wrz 2013, 08:20

vonRygel - nie wyjaśniaj. To, co się dało zrozumieć to i tak większość bzdety niegodne uwagi. Potrenuj język polski i wróć jak będziesz komunikatywny.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

16 Wrz 2013, 13:32

skad wiecie ,ze to sa :"bzdety" jesli,jak piszecie nie rozumiecie textu?
moze jakis przykladzik tych "bzdetow" ?!by i forumowicze widzieli zasadnosc waszych pomowien?
A wy nam wyjasnijcie czego to nie mozecie zrozumiec? w moich textach,ktorych nie mozecie tu pokazac?



he!he!

von Rygel
vonRygel
Nowicjusz
 
Posty: 23
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nissan,honda,
Silnik: 2,4l- 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

16 Wrz 2013, 14:21

vonRygel napisał(a):textu
Tekstu*
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...

16 Wrz 2013, 15:40

sex,tax,text itp sa to slowa angielskie wiec jest dopuszczalne w j.polskim ich cytowanie!zwlaszcza
wsrod takich znawacow polskiego!Choc cieszy ,ze nawet wy rozumiecie!a ow Volksdeuch=cwaniaczek niet!?
to kto tu jest durniem nie pojmujacym moich tekstow?

von Rygel
Ps. oczywiscie jasne jest,ze ne chodzi o moj polski- inzyniera ,literata i poety ale o to co ja pisze wbrew szwanznazii propagandzie ich przydupaskow Volskdeuchow jak ten i podobni towarzysze!+!
vonRygel
Nowicjusz
 
Posty: 23
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: nissan,honda,
Silnik: 2,4l- 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1997

16 Wrz 2013, 17:24

Mogę Ci poprosić żebyś przestał tu pisać ? Zaśmiecasz mi Pan temat co mi się nie podoba.


Co do tematu co myslicie o Mazdzie MX-3 np?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Yorgi
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

17 Wrz 2013, 00:06

Musiałbyś sprawdzić ale cena 6k za uturbione n/a nie wróży nic dobrego.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10322
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

17 Wrz 2013, 05:49

Tak tez myślałem. :(

A co myslicie o fordzie probe? Technologia japonska :)

A no i spotkalem sie ze skylinem za 10 tys i od razu oniemialem xD
Yorgi
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

17 Wrz 2013, 06:15

Skyline to już wogóle worek bez dna,auto ciężkie do przeróbki (większość same angliki),do ekonomicznych nie należy,ceny części też mogą zaskoczyć w portfelu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Wrz 2013, 08:12

Nie masz nadmiaru gotówki więc szukaj coś w miarę popularnego z tanimi częściami... Zaczynasz kombinować jak koń pod górkę :mrgreen:
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995

17 Wrz 2013, 08:21

Autor teraz będzie wypytywał o każde auto jakie gdzieś tam usłyszy na mszy świętej podczas ceremoniału lub na targowisku, a na koniec i tak kupi lanosa w gazie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

17 Wrz 2013, 10:22

No i po co takie kometarze? Człowiek się nie zna to pyta i radzi.... a zostaje wyśmiany. Skoro taki z Ciebie znawca to doradź, a z tekstami tego typu udaj się własnie na targ....

Już koniec z takimi samochodami :P po prostu grało się kiedyś w nfsa... :D co pomarzyć nie wolno?

To powiedźcie co jeszcze myślicie o tym probie. Ktoś go tu zaproponował ale nie uzasadnił, z wierzchu ładnie wygląda. Pytanie jak reszta.

Nie kombinuje jak koń pod góre po prostu, urósł mi trochę budżet tak do 8-9tysi i rozpatruje się....
Yorgi
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: Nie mam

17 Wrz 2013, 12:28

Probe nie jedzie i gnije, jak każdy FORD. Ślepy zaułek, chociaż wygląda fajnie.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW