Auto Dostawcze Jakie Wybrać ?

Auto Dostawcze Jakie Wybrać ?

22 Sie 2012, 16:44

Witam
Planuję zakupić jakiegoś dostawczaka DMC 3.5t z 2000r. lub nowsze niestety problem w tym że nie mam pojęcia jaką Markę wybrać, mam do dyspozycji ok 20tys. potrzebuję auta ze skrzynią.
Spalanie mnie za bardzo nie interesuje, najważniejsze żeby miał dobry i wytrzymały motor oraz skrzynię bo nie mam zamiaru co miesiąc naprawiać, mój wstępny wybór padł na Iveco Daily jednak zanim coś kupię wolę wysłuchać opinii bardziej obeznanych użytkowników.
Napiszcie co możecie Polecić, czy Iveco jest dobre czy może jakaś inna Marka?
raddim
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 11 1985

Re: Auto Dostawcze Jakie Wybrać ?

27 Sie 2012, 14:41

Iveco jest dobre :D polecam Ci również np Vw Lt jakość podobna do sprintera a dużo tańszy !!!
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Badysław
Początkujący

27 Sie 2012, 17:54

Co do Iveco to ojciec ma takiego w robocie (rocznik 2004) 2.8TDI i ogólnie nie narzeka,jedyną wadą są trzeszczące plastiki.
Z innych aut to jak poprzednik wspomniał Opel Movano,również ma pozytywne opinie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

27 Sie 2012, 18:24

Co myślicie o fordzie ? tańszy od Iveco ale czy równie bezawaryjne i wytrzymałe ?
raddim
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 11 1985
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...
    SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Nowa SKODA Octavia uzyskała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. "Bezpieczeństwo jest dla marki ŠKODA priorytetem. Odzwierciedleniem tego jest nasz najnowszy model. Naszym celem było stworzenie samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005