AUTO FIRMOWE WEDLUG DEKRA ITP... fabia,fiesta,corsa

13 Lut 2011, 17:21

Witam!Postaram się krotko i na temat :) Szukam auta FIRMOWEGO czyli wiadomo w jakich warunkach będzie pracował... Interesują mnie modele takie jak Ford Fiesta,Opel Corsa,Skoda Fabia.I pytanie jeszcze jedno.Diesel czy benzyna?Jak fabia to wiadomo ze tdi a co z reszta...?Dodam ze auta są używane ,,intensywnie" pokonują rocznie około 30tys km. Posiadam skode octavie(1) 1.9tdi rok 2005 przejechane teraz 170tys km i nie narzekam bo autko daje rade.Serwis aut zawsze dbany i pilnowany.Szukam auta ktore mnie nie zawiedzie i nie będzie psuło i nie było drogie w utrzymaniu i częściach.Slucham waszych rad i wskazowek.... Ja osobiscie obstawiam fabie jako najlepsza i nie zawodna ale interesuje mnie tez ford,opel ale te ich diesle raczej nie słyną z dobrej opinii....no chyba ze tam to tylko benzyny trzeba...?Mowa o autach od rocznika 2009 w gore.
MaciejTFSI
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: wlkp

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Subaru Crosstrek
    Crosstrek w wersji benzynowej również znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu Consumer Reports. Silnik 2,0 l typu bokser ma moc 153 KM. W testach największej organizacji konsumenckiej w USA samochód uzyskał ...
    Toyota Corona 1957 rok
    Pierwsza Corona pojawiła się na rynku w 1957 roku. Początkowo Corona była oferowana z litrowym silnikiem o mocy 33 KM. W 1959 roku został on zastąpiony nowym 45-konnym silnikiem o tej samej pojemności. Kompaktowy samochód ...