AUTO FIRMOWE WEDLUG DEKRA ITP... fabia,fiesta,corsa

AUTO FIRMOWE WEDLUG DEKRA ITP... fabia,fiesta,corsa

13 Lut 2011, 17:21

Witam!Postaram się krotko i na temat :) Szukam auta FIRMOWEGO czyli wiadomo w jakich warunkach będzie pracował... Interesują mnie modele takie jak Ford Fiesta,Opel Corsa,Skoda Fabia.I pytanie jeszcze jedno.Diesel czy benzyna?Jak fabia to wiadomo ze tdi a co z reszta...?Dodam ze auta są używane ,,intensywnie" pokonują rocznie około 30tys km. Posiadam skode octavie(1) 1.9tdi rok 2005 przejechane teraz 170tys km i nie narzekam bo autko daje rade.Serwis aut zawsze dbany i pilnowany.Szukam auta ktore mnie nie zawiedzie i nie będzie psuło i nie było drogie w utrzymaniu i częściach.Slucham waszych rad i wskazowek.... Ja osobiscie obstawiam fabie jako najlepsza i nie zawodna ale interesuje mnie tez ford,opel ale te ich diesle raczej nie słyną z dobrej opinii....no chyba ze tam to tylko benzyny trzeba...?Mowa o autach od rocznika 2009 w gore.
MaciejTFSI
Nowicjusz

Miejscowość: wlkp

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4 [B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 75KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Getz 1,3 - 82KM - Nissan Micra ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI