Auto Handel "CZAJKA" Krzysztof Czajka, Nie wierz w nich - oni oszukują

Auto Handel "CZAJKA" Krzysztof Czajka, Nie wierz w nich - oni oszukują

16 Kwi 2018, 13:28

Kupiliśmy wózek widłowy MTZ. Sprzedawca oświadczył, że "100% Sprawny, gotowy do pracy", faktycznie jest calkowice wadliwy, nie dziala nic Nie pasuje do opisu podanego w reklame na strone internetowej Otomoto.pl, jak również podczas rozmowy telefonicznej. Są pełnymi kłamcami. Zachowują się niehonorowo!!! Nie wierz w nich - oni oszukują !!!
Naujinta
Obserwowany

Auto: mtz

Re: Auto Handel "CZAJKA" Krzysztof Czajka, Nie wierz w nich - oni oszukują

22 Wrz 2018, 20:07

Auto Handel Czajka Krzysztof Czajka- OSZUŚCI !!!!!!
Kupiłem wózek widłowy Hyster H-40.W ofercie Otomoto .pl podany rocznik był 2007r a w rzeczywistości okazał się 1984r.Całe ogłoszenie okazało się kłamstwem.Wózek z 3,5tony podnosi 2tony wszystko wymalowane a nic nie działa prawidłowo.Do tego po kilku godzinach pracy zepsuła się skrzynia biegów jeden wielki złom.Dokumentacja miała dojechać wraz z wózkiem a nagle zginęła.A najlepsze z tego wszystkiego jest to że właściciel kazał mi sprzedać wózek komuś innemu jak mi nie odpowiada.Namawianie do przestępstwa !!!

Ostatnio podbity przez tomekzachar, 22 Wrz 2018, 20:07
tomekzachar
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy
    Czy luksusowy SUV może być jednocześnie prawdziwą, terenową wyprawówką? Przy pomocy zmodyfikowanego modelu GX kanadyjski oddział Lexusa pokazuje, że jak najbardziej. Pokazowy GX Overland jest gotowy nawet na największe ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•