AUTO IMPORT "COMPLEX"

AUTO IMPORT "COMPLEX"

03 Paź 2008, 15:21

moze sie ktos coś wypowiedzieć na temat tej firmy ??
thorgus
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

29 Paź 2008, 21:31

Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam
amigo
Nowicjusz

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

21 Sty 2010, 01:49

amigo napisał(a):Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam

kolego ja z kumlem myślałem o wyjeżdzie z nimi do holandii, ale jak zaczołem pytać kumpli co znim byli tam na giełdzie to każdy mi strasznie odradzał, jedem był somsiad co mu tak auto wybrali że od klimy to miał ino guzik a miała być. wystraszyliśmy sie tego i szukamy na miejscu, a tu na placu ma ładne samochody tylko że bardzo drogie.
bolek m
Nowicjusz

Miejscowość: rudnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...
    Najpiękniejsze szwedzkie tuningowane ciężarówki Najpiękniejsze szwedzkie tuningowane ciężarówki
    Firma PKS Gdańsk – Oliwa SA właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych Promy24.com we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Nissan 350Z
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy