Auto import Orzesze- oszust

Auto import Orzesze- oszust

17 Wrz 2018, 12:54

Uciekajcie od tego sprzedającego.
W ogłoszeniu pan pisze że auto gotowe do rejestracji. Tymczasem auto nie posiada tablic tymczasowych, nie ma przeglądu zerowego, brak homologacji butli, brak tłumaczenia dokumentów, auto miało oczywiście kręcony licznik, było uderzone, a ponoć wszystko miało być w porządku.
Ogólnie facet oszukał mnie na prawdę na 2000 zł .... Kupiłam auto od tego pana i nigdy w życiu już nie chce mieć z nim nic wspolnego!. OSZUST!!!!
Ostatnio edytowany przez Kao, 17 Wrz 2018, 13:16, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Temat przeniosłem do odpowiedniego działu, na przyszłość prosze zwracać na to większą ustawę gdzie założyć temat.
aniulka55555
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Publica 1961 rok Toyota Publica 1961 rok
    Po sukcesie modelu SA Toyota pracowała nad nowym małym autkiem miejskim na rodzimy rynek. W 1961 roku w sprzedaży pojawiła się Toyota Publica. Oferowana z nadwoziami sedan, kombi, cabrio, a nawet pick-up, szybko okazała się ...
    Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego Skoda przedstawia wizję rozwoju chińskiego rynku motoryzacyjnego
    Na targach Auto Shanghai 2019 ŠKODA zaprezentuje się pod hasłem elektryfikacji, innowacji i zrównoważonego rozwoju. Marka pokaże swoje flagowe modele realizujące wizję e-mobilności: VISION iV i elektryczny pojazd ...

•