Auto import Orzesze- oszust

Auto import Orzesze- oszust

17 Wrz 2018, 12:54

Uciekajcie od tego sprzedającego.
W ogłoszeniu pan pisze że auto gotowe do rejestracji. Tymczasem auto nie posiada tablic tymczasowych, nie ma przeglądu zerowego, brak homologacji butli, brak tłumaczenia dokumentów, auto miało oczywiście kręcony licznik, było uderzone, a ponoć wszystko miało być w porządku.
Ogólnie facet oszukał mnie na prawdę na 2000 zł .... Kupiłam auto od tego pana i nigdy w życiu już nie chce mieć z nim nic wspolnego!. OSZUST!!!!
Ostatnio edytowany przez Kao, 17 Wrz 2018, 13:16, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Temat przeniosłem do odpowiedniego działu, na przyszłość prosze zwracać na to większą ustawę gdzie założyć temat.
aniulka55555
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LC Structural Blue Edition Lexus LC Structural Blue Edition
    Limitowana wersja Structural Blue Edition, pokazana w 2017 roku, to najciekawsza odsłona Lexusa LC. Sekretem tej wyjątkowej edycji specjalnej jest niebieski lakier Structural Blue, inspirowany barwą tropikalnego motyla Morpho ...
    Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje
    Dobre wakacje zaczynają się już w chwili rozpoczęcia podróży. Nawigacja i smartfon, które pozwalają dotrzeć na miejsce bezpiecznie i bez stresu to niezawodni pomocnicy wielu urlopowiczów. A jeśli nie ...

•