Auto miejskie do 15tys.

Auto miejskie do 15tys.

31 Sie 2015, 14:44

Witam, poszukuję samochodu miejskiego dla Ciotki do kwoty 15tys. zł. Użytkowane będzie głównie w mieście. Interesują nas tylko samochody krajowe z udokumentowanym przebiegiem i najlepiej od pierwszego właściciela.

Ciocia upatrzyła sobie Mitsubishi Colt szóstej generacji. Po oględzinach dwóch takich egzemplarzy stwierdziłem jednak, że jest to w większości szrot z Niemiec (obydwa były mocno powypadkowe) i jest tych samochodów na tyle mało, że bardzo ciężko byłoby znaleźć coś godnego.

Mój typ to Hyundai Getz rocznik 2008-2009. Autko ma opinię bardzo trwałego, ekonomicznego i taniego w eksploatacji (części kosztują jak do roweru). Łatwiej znaleźć coś krajowego i z pewnego źródła. Chociaż też już naciąłem się na kilka bubli...

Moje pytanie czy ktoś miałby jeszcze jakąś propozycję? Może ktoś z dolnego śląska miałby akurat na sprzedaż coś interesującego? Warunek jest taki, że auto musi być pięciodrzwiowe z produkcją od 2005r. Wiadomo że raczej interesuje nas coś popularnego, żeby łatwiej było znaleźć egzemplarz krajowy od osoby prywatnej, a nie jakiś szrot. Dziękuję bardzo! : )
Ronal123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 03 1993
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

Re: Auto miejskie do 15tys.

31 Sie 2015, 15:14

Najlepszym wyborem dla kobiety byłaby w sumie toyota yaris I lub II generacji 1,0 jak do miasta, bo dość mało pali, jedzie przyzwoicie (jak na 1,0 oczywiście) i jest bardzo mało awaryjna a jak ma się w niej jeszcze instalację LPG to jeździ się jak za darmo.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierunkowskazy - migać czy nie migać? Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...
    Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył