Auto o zacięciu sportowym z LPG do 20tys.

Auto o zacięciu sportowym z LPG do 20tys.

28 Cze 2011, 14:50

Witam:) Może podobne tematy już były ale prosze o pomoc. Mam dylemat. Chce sprowadzić auto z zagranicy a ze wgledu za ilość kilometrów chce skupić się na jedym modelu i wybrać najlepszy egzemplarz przez internet. Mam do wydania +-20tys zł. Chciałbym auto z tylnym napędem ale nie chce wpakować się w skarbonkę więc przedni napęd też wchodzi w gre. Planuje założenie pożadnej instalacji gazowej gdyż robie rocznie ponad 20 kkm. Myślałem o MB w208 CLK 2.0 136km, Peugeot 406 coupe 2.0 132km, BMW e46 318 lub 320. Prosze o jakies propozycje i opinie.
Pozdrawiam
drongal14
Obserwowany

Auto: Fiat Stilo JTD

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...
    Radar, lidar, kamery - systemy bezpieczeństwa czynnego Radar, lidar, kamery - systemy bezpieczeństwa czynnego
    Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego samochodów lub funkcje zautomatyzowanego prowadzenia pojazdów analizują dane o sytuacji na drodze pochodzące z różnorodnych źródeł, w tym czujników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light