Auto poleasingowe

Auto poleasingowe

06 Maj 2018, 10:55

Witam, mam zamiar kupić auto po leasingu, z tego co wiem jest to auto używane z komisu. Auto jest zarejestrowane na bank.
Jakie dokumenty musi mi dostarczyć sprzedający aby nie wpakować się na minę?
Z tego co googlowałem, potrzebuję
-karta pojazdu
-faktura na mnie, faktura pośrednia z banku
Czy potrzebuje dokumentu potwierdzającego zakończenie leasingu?
Coś pominąłem?
ciner
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 09 2005
Auto: -

Re: Auto poleasingowe

07 Maj 2018, 15:42

Jeżeli interesują Cię auta poleasingowe to polecam sprawdzić ( reklama ) Ja ostatnio też szukałem samochodu używanego pokontraktowego i mają naprawdę spory wybór różnych marek a do tego z pełną historią serwisową każdego z nich.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 13 Maj 2018, 21:09, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Kosmyk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 09 02 1980
Auto: VW Passat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny F Lexus - elektryczna przyszłość modeli wyczynowej rodziny "F"
    Prezes Lexus International Yoshihiro Sawa powiedział w wywiadzie udzielonym brytyjskiemu magazynowi Auto Express podczas Goodwood Festival of Speed, że japońska marka premium wprowadzi do oferty samochody elektryczne, a elektryfikacja ...
    Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta Opel Astra - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego hatchbacka odmiana Dynamic wyposażona w silnik Diesla o pojemności 1,6 litra i mocy 136 KM została wyceniona na kwotę 91 200 zł. Napęd przekazywany jest w tym przypadku za pomocą automatycznej skrzyni biegów ...

•  
    • Audi RS3, wyscigi równoległe
      Agnieszka Radwańska - współpraca z Marką Lexus
      Volkswagen Caddy I, tył, 2
      Samochód parowy firmy GROUT, 1899 rok