Auto przygotowane do rejestracji a powrót na kołach?

auto przygotowane do rejestracji a powrót na kołach?

11 Kwi 2011, 16:29

Witam, pierwszy raz w życiu przygotowuję się do kupna auta i dzwoniąc do jednego z handlarzy usłyszałam to samo co na jego stronie mianowicie, że auto jest :
"Po opłatach !!!
Przygotowane do rejestracji!!!
W cenę auta wliczony jest:
-podatek akcyzowy
-polski przegląd techniczny
-tłumaczenie dokumentów....ble ble ....po zakupie możliwość transportu lub ODJAZDU NA KOŁACH."
Powiedział też coś co mnie zaniepokoiło ,że auto nie ma tablic bo jest wyrejestrowane. Ok, rozumiem, że mogło przyjechać na lawecie...ale pytanie czy istnieje możliwość powrotu na kołach?! Według kodeksu drogowego auto bez tablic nie jest dopuszczone do ruchu, więc koleś chyba ściemniał mówiąc, że mogę nim wrócić prawda?
Hooda
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Auto przygotowane do rejestracji a powrót na kołach?

11 Kwi 2011, 21:24

Hooda napisał(a):ale pytanie czy istnieje możliwość powrotu na kołach?!
Hooda napisał(a):Powiedział też coś co mnie zaniepokoiło ,że auto nie ma tablic bo jest wyrejestrowane.

Sam sobie juz odpowiedziałeś na Swoje pytania...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...
    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI