Auto rodzine do 32tys

auto rodzine do 32tys

24 Paź 2018, 12:55

Witam potrzebuję porady jakie auto kupić dla rodziny 2 dorosłych plus 2 małych dzieci. Wybieram pomiędzy autami typu SUV lub kombi. zainteresowały mnie Nissan Qashqai+2 , Honda CR-V III, lub Bmw e60 kombi ewentualnie coś co doradzicie. Większość tych aut w ogłoszeniach to diesle jeśli benzyny to z lpg. Moje przebiegi roczne to minimum 15 tys interesują mnie opinie w szególności o hondzie.
emil900
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 06 2008
Auto: Audi A3 T4 merc190 Daihatsu
Silnik: 1.6 2.4td 2.0d 2.0

Re: auto rodzine do 32tys

24 Paź 2018, 15:43

Wszystko zależy jakie trasy robisz, czy jest to np. 10 razy dziennie po 5km, 2 razy dziennie po 30km, itd. ... 15000 km to wbrew pozorom nie tak mało.
Dojeżdżam codziennie do pracy po 13km w 1 stronę i z tego rocznie bierze się tylko 6000km.

Qashqai i CR-V III strasznie trzymają cenę, w tym budżecie nie licz na jakieś perełki jeśli chodzi o te 2 auta, ewnetualnie starsze rocznikowo.
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Auto: Civic VIII, C4 II, C5 III
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Yellow boxy na drogach - co to takiego? "Yellow boxy" na drogach - co to takiego?
    W Szczecinie pojawiły się tzw. "Yellow boxy" mają one na celu poprawę przepustowości ruchu w godzinach szczytu. U nas projekt pilotażowy ma pokazać czy takie rozwiązanie sprawdza się. Jeżeli okaże się że tak, a ...
    Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem Jedzenie, golenie się, czesanie, makijaż za kółkiem
    Aż 20% kierowców goli się, czesze włosy lub poprawia makijaż podczas jazdy samochodem. Co więcej, jeden na 20 kierowców przyznaje się do wykonywania tego typu zabiegów pielęgnacyjnych w ruchu ulicznym, ...

•