Auto samo gazuje na Benzynie a na Gazie już nie o co chodzi ?

Auto samo gazuje na Benzynie a na Gazie już nie o co chodzi ?

03 Kwi 2018, 12:41

Witam posiadam Fiata Punto 1.1
Auto wczoraj zaczęło samo gazować na benzynie ale jak już przełączę na gaz to chodzi normalnie i nie mam pojęcia o co chodzi
KulOo
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Punto 1.1

Re: Auto samo gazuje na Benzynie a na Gazie już nie o co chodzi ?

03 Kwi 2018, 21:46

Wydaje mi sie, że może być to silniczek krokowy albo także czujnik położenia przepustnicy skoro dzieje się to na benzynie tylko. Linka i pedał gazu chodzi równo? Ale jeżeli nie pracuje równo silnik na benzynie i skaczą mu obroty to silniczek krokowy zaczyna szwankować.
'' Bo ja czuje się maleńki jak robak, ale króla nie widzę większym od Siebie...''
gruber99
Aktywny

Zdjęcia: 0
Auto: Suzuki Baleno, Vw Passat B4
Silnik: 1.3 86 km
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego
    W miniony weekend w malowniczych okolicach Poznania odbył się II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego. Wraz z klasykami do rywalizacji stanęły hybrydowe Toyoty Auris TS Kombi Freestyle, których załogi ...
    Idzie wiosna - uwaga na biegaczy i rowerzystów Idzie wiosna - uwaga na biegaczy i rowerzystów
    W marcu dla wielu osób rozpoczyna się sezon aktywności na świeżym powietrzu. Biegacze zaczynają intensywne treningi do wiosennych imprez biegowych, a do wielu miast po zimowej przerwie wracają rowery miejskie. Na te ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Lancer, Michałowski
      Lexus UX (2018)
      Jaguar S-Type
      IONITY – ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy