Auto ściąga, co to za część?

17 Mar 2020, 09:19

Witam miałam wymieniane całe zawieszenie przednie w 407, odebrany samochód prowadził się bardzo dobrze dwa dni po czym coś hukneło, podejrzewam że coś wypadło z auta ( znalazłam coś takiego na drodze, myślę że to mogło być to) i auto zaczęło ściągać na prawą stronę. Co to może być. Czy ta część znaleziono jest od mojego auta czy to tylko przypadek. Czy ktoś wie co to za część?

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Epek
Nowicjusz
 
Posty: 2
 • 17 Mar 2020, 11:18

  Wygląda mi to na jakiś odbój wahacza ale nie jest to guma która mogła być ostatnio wymieniana ponieważ wygląda już na dosyć starą. Nawet jak by ona była z twojego auta to nie powinna mieć wpływu na mocne ściaganie.

  Jak nie wjechałaś w żadną dziurę i coś huknęło i po tym zaczęło ściągać powinnaś podjechać w miarę szybko do warsztatu w celu sprawdzenia przedniego zawieszenia.
  Rokiko
  Początkujący
   
  Posty: 92

  17 Mar 2020, 12:23

  Dziękuję właśnie tak zrobie :D
  Epek
  Nowicjusz
   
  Posty: 2
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Volvo 900 - samochód do driftu Volvo 900 - samochód do driftu
  Volvo pożegnało się już z napędem na tył, ale kiedyś sprawy miały się zupełnie inaczej. A modele z serii 200, 700 i 900 wychowały wielu skandynawskich rajdowców i drifterów, którzy za ich kierownicą ćwiczyli ...
  Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony
  Prawidłowa interpretacja kolorów w pewnych okolicznościach drogowych bywa kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa. Zdarza się to głównie, gdy zasady na drodze wyznacza sygnalizacja świetlna. Jak radzi sobie w ...

 •  
  • Warto przeczytać