Auto - specyficzne wymagania

17 Lut 2019, 18:30

Witam ! :)
Szukam autka do codziennego użytkowania na trasie 20 km (łącznie) plus wypady weekendowe do 100 km. Samochód musi być użytkowy bo będą w nim jeździły oprócz nas duże psy (często na wystawy fci). Potrzebuję 3-4 miejsca do siedzenia plus paka z tyłu oddzielona od części pasażerskiej. Najbardziej pasowałoby mi autko typu doblo maxi ale dostawczak ma tylko 2 miejsca, typowy rodzinny nie ma już paki a 3 psy po 80 kg każdy potrzebują sporo miejsca. Również na wystawie wygodnie jest mieć takie autko.
Myślałem o busie ale tutaj będzie niedogodność codziennej jazdy po mieście do pracy. Może jest jakiś model typu doblo/caddy z 3 fotelami ? :D
Cena najlepiej do 10 tyś, max 15
Musi mieć klimatyzacje, spalanie również na niskim poziomie.
Divinity
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: ford focus mk2 kombi
Silnik: 1.8 tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

17 Lut 2019, 22:22

Choćby w Berlingo tylna kanapa/fotele są demontowane więc można wyrzucić dwójke i zostawić jeden fotel. Wiem bo jakiś czas temu jeżdziłem takowym własnie jako 3osobowy plus towar.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Lut 2019, 23:12

Ja bym uderzył raczej w coś większego, linki przykładowe:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Odcinkowe pomiary prędkości
    Odcinkowe pomiary prędkości to technika pomiaru prędkości pojazdów, która polega na zastosowaniu specjalnych urządzeń pomiarowych umieszczonych na drodze w określonych miejscach (tzw. odcinkach). Urządzenia ...