AUTO SPEED DOBCZYCE OSZUST !

AUTO SPEED DOBCZYCE OSZUST !

20 Mar 2014, 12:21

Uwaga!!!!! na oszusta sprzedaje auta w Dobczycach z cofniętymi licznikami sprawdziłem auto u elektronika miał w grudniu 2013 r 346000 tys a ja kupiłem auto z przebiegiem 176000 tys do tego cena miała być z pełnymi opłatami a cwaniak wręczył mi do ręki nieopłacony recykling co należy do sprzedającego po interwencji oddał 500zł a co do przebiegu jak zadzwoniłem po 2 mieś zaproponował że mi odda tyle co na fakturze czyli o 4 tys mniej niż ja płaciłem za auto zaniża faktury oszust i cwaniak na nie polecam tego handlarza ma na imię Andrzej firma jest na jakąś babę więc nie wiem gdzie się z tym udać
Doktor7
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 03 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Bmw
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybryda oczami dziecka Hybryda oczami dziecka
    Hybrydy są dziecinnie proste w budowie i w obsłudze – tak orzekli mali eksperci po dniu spędzonym z hybrydowym Aurisem. Toyota zaprosiła ośmioro małych miłośników motoryzacji do udziału w projekcie "Hybryda oczami ...
    Kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz Kiedy nie powinniśmy wrzucać na luz
    Kierowcy często nadużywają sprzęgła, na przykład dotaczając się kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset metrów do świateł. Jest to nieekonomiczne i niebezpieczne. "Jazda na biegu jałowym i wciśniętym sprzęgle powoduje ...

•