Auto-student

Auto-student

11 Sty 2016, 16:57

Witam ! :) Poszukuję auta do 15 tyś , interesują mnie hatchbacki najlepiej z dieslem( tygodniowo robię jakieś 400 km) , rozważam Forda Focusa MK2, Astrę H którą jednak za te pieniądze ciężko znaleźć ,Seata Leona I ,Toyote Corolle , Civic 7, które najbardziej polecacie ? Inne propozycje również mile widziane :)
damian3510i
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: Auto-student

11 Sty 2016, 18:53

LPG będzie kożystniejsze finansowo i odpuściłbym diesla a kupiłbym Leona 1.8 turbo. Albo corollę 1.6
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Nissan 350Z
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7