Auto szkoła w Łodzi - gdzie polecacie?

Auto szkoła w Łodzi - gdzie polecacie?

24 Sie 2015, 13:17

Hej ostatnio postanowiłem zapisać się w końcu na prawo jazdy. Zależy mi na miłej atmosferze i logicznie tłumaczących instruktorach. Interesuje mnie Łódź i okolice. Znajoma poleciła mi tę "Auto-szkoła Jedynka" http://autojedynka.com.pl, to nowa szkoła na Pomorskiej. Czy ktoś tam się uczył? Jakieś opinie? :mrgreen:
WiktorKaczyk
Obserwowany

Auto: honda

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przez błoto..., Dla Sergiusza
      WST 1/4 MILI
      Peugeot cabrio
      Men's Day 2010