Auto w granicach 45 tys. złotych.

Auto w granicach 45 tys. złotych.

05 Maj 2008, 18:48

Witajcie!

Zastanawiam się nad kupnem samochodu w granicach ok. 45 tys. złotych. Zastanawiałem się nad wyborem Opla Astry Classic II z salonu lub 3 letniego Forda Focusa np. w wersji Gold z przebiegiem ok. 80 tys. kilometrów. Nie koniecznie muszę wybrać jedno z tych dwóch aut. Jeśli doradzacie jakieś inne rozwiązanie w tej granicy cenowej to chętnie posłucham.

Z góry dziękuję za pomoc.
Gresiek
Nowicjusz

Re: Auto w granicach 45 tys. złotych.

05 Maj 2008, 18:54

Polecam Opla Astrę III 1.9 CDTI. Można taką znaleźć za ok 45tyś zł. Oczywiście Focus też jest ciekawą propozycją. Wydaje mi się, że lepiej jak znajdziesz coś z używanych aut.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

06 Maj 2008, 17:03

Dla mnie bez sensu jest kupowanie aut z salonu które bardzo szybko lecą z wartością w dół . Ja osobiście wolałbym kupić za te pieniądze jakieś 3 lub 4 letnie autko
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

10 Maj 2008, 07:39

Wiesz ja by wybrał 3-4 letnią Vectre w full opcji ja mam teraz taka i sobie chwale a poza tym kumpel ma tez i również nie narzeka Astra jest trochę mała.
astro007
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...
    Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie
    Choć trwa jeszcze jesień i w ciągu dnia często można cieszyć się słoneczną pogodą, noce bywają już chłodne. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków na drogach robi się niebezpiecznie – jezdnia może pokryć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył