Auto z automatem do 3-4 tys zł

13 Kwi 2018, 21:12

Witam. Jestem świeżo po zdaniu prawa jazdy. Zastanawiam się poważnie nad kupnem samochodu, z tym, że jest jeden warunek - musi być z automatyczną skrzynią biegów. Ja sam mam normalne prawo jazdy, w sensie na manual, jednak moja dziewczyna z racji swojego stopnia niepełnosprawności będzie robić prawko na automat - niedługo. I z tej racji myślę przyszłościowo. Jako, że budżet mamy niewielki... 3-4 tys zł, zdaję sobie sprawę, że nasze możliwości się dość zawężają. Chciałbym, żeby było to auto małe, ekonomiczne w jeździe - na początek, taki pierwszy samochód.
Czytałem już wcześniejsze, podobne tematy, jeżeli chodzi o automaty. Ludzie odradzali np. Ople, a polecali japończyki.
Jednak ja upatrzyłem sobie właśnie Opla :D [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Co o tym myślicie? Warto się zainteresowac i podjechać?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.
patricksake1
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 11 04 2018
Auto: Nie mam
Skrzynia biegów: Automatyczna

14 Kwi 2018, 13:12

Z prawym przodem coś było poza tym ok,jak będziesz oglądał to sprawdz na pewno podłogę,progi,podłużnice i tylną belkę bo to szybko rdzewieje.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Kwi 2018, 19:53

Jeśli by Cię interesowało, to miałbym w Krakowie Astrę F w sedanie 1.6 + LPG po przysłowiowej starszej pani. W razie czego zapraszam na PW
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

14 Kwi 2018, 20:01

Podrzuć więcej info na pw bo sam jestem na etapie szukania auta :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Kwi 2018, 20:32

Poszedł priv :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Lexus UX
    Auto zbudowane jest na nowej platformie oznaczonej GA-C, zapewniającej niskie położenie środka ciężkości pojazdu, a tym samym stabilną jazdę i sportowe możliwości. UX ma 4495 mm długości, 1840 szerokości i 1520 wysokości. ...
    Eurocargo ML180E25: pojemny i ładowny
    Od ubiegłorocznego faceliftingu Iveco Eurocargo nabrało przyjaznego, uśmiechniętego wyglądu. Czy ten uśmiech odzwierciedla również wewnętrzne zalety tego samochodu, mogliśmy sprawdzić, jeżdżąc 18-tonowym modelem Eurocargo ...