Auto z czech, problem z rejestracją...

Auto z czech, problem z rejestracją...

15 Kwi 2012, 11:57

Witam. Jakiś rok temu sprowadziłem samochód BMW z Niemiec, samochód zostawiła tam wcześniej babka w rozliczeniu za inny. Babka jest z Czech i samochód ma papiery czeskie. Sprzedałem ten samochód tu w PL i nie można go zarejestrować bo po pierwsze brakuje kompletu dokumentów, po drugie samochód nie jest wyrejestrowany w Czechach. Na tym świstku co mam do BMW nie ma adresu byłego właściciela. Dzwoniłem do komisu gdzie ją kupiłem to oni nie prowadzą historii sprzedaży, dziwne bo wystawili mi fakturę i powinni gdzieś to mieć. Dzwoniłem na Czechy, to ani na Policji ani W Urzędzie komunikacji nie dadzą mi danych byłego właściciela bo chronią dane osobowe.

Co robić?? Jechać na Czechy z tą fakturą? czy na jej podstawie wyrejestrują mi tam BMW?? Czy są jakieś inne wyjścia?

Pomóżcie, bo gościu któremu sprzedałem auto zrobił opłaty, opłacił ubezpieczenie i chce zwrotu wszystkich kosztów jakie poniósł.
FocusRD
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 06 2006
Auto: e39

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Jetta Hybrid - seryjna wersja w Los Angeles VW Jetta Hybrid - seryjna wersja w Los Angeles
    Volkswagen of America wprowadza na rynek jeden z najbardziej efektywnych samochodów na świecie: nową Jettę Hybrid. Za napęd odpowiedzialne jest oszczędne i przyjazne dla środowiska połączenie nowoczesnego silnika benzynowego ...
    BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005