Auto z Danii a niemieckie tablice po 1.04.2015

Auto z Danii a niemieckie tablice po 1.04.2015

19 Gru 2017, 07:59

Witam
Szukam w internecie i nie mogę znaleźć, czy nadal mogę wykupić niemieckie tablice 5-cio dniowe na samochód kupiony w Danii? :)
Jeżeli nie to w jaki legalny sposób oprócz lawety mogę wyrejestrowane auto z Danii przywieźć do PL?
kempa662
Obserwowany

Auto: Bmw e30

Re: Auto z Danii a niemieckie tablice po 1.04.2015

20 Gru 2017, 12:42

To nie są tablice konkretnie Niemieckie a "okresowe" wydaje mi się że bez problemu możesz je wykupić i wracać na kołach jeżeli masz przegląd
Sory za brak polskich znakow ale mam Francuski komputer.

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie? Jak bezpiecznie jeździć w trudnym terenie?
    Poruszanie się po trudnym terenie dla jednych jest przyjemnością, dla innych koniecznością. Dobrze, jeśli w naszych podróżach towarzyszy nam samochód napędzany na 4 koła, przygotowany na pokonywanie bezdroży. ...
    Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży Ograniczenia prędkości o których trzeba pamiętać podczas podróży
    Poruszanie się samochodem wymaga znajomości obowiązujących prędkości, zależnych od rodzajów dróg. Sieć drogowych połączeń w Polsce jest zróżnicowana i często podczas jednej podróży, mamy okazję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Autosacrum 2008
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED