Auto z LPG do 5,5k

Auto z LPG do 5,5k

24 Lut 2016, 01:45

Witam
Poszukuję samochodu do 5,5k (najlepiej z LPG). Jazda raczej mieszana ok. 100km tygodniowo. Myślałem nad audi a4 1.8 ,bmw e36 1.8 lub 2.0, vectra b 2.0 lub astra G.
Jestem z okolic Kielc. Czy w tej cenie uda się coś znaleźć?Pozdrawiam :)
many94
Obserwowany

Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Auto z LPG do 5,5k

24 Lut 2016, 19:01

A4 sobie odpuść bo z 1.8 raczej nie znajdziesz a poza tym nie jest to auto tanie w utrzymaniu.

zerknij na te oferty:
[link wygasł] - przebieg może być autentyczny.
[link wygasł] - również autentyczny przebieg a silnik dobrze sprawdzi się w mieście.
[link wygasł] - uwaga na uszczelkę pod głowicą gdyż lubi się wypalać.
[link wygasł] - było coś z lewym przodem.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...
    Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...

•  
    • Duży skręt w samochodzie do driftu
      Master Truck
      audi a8 d2
      Nissan Qashqai, tył, 2014