Auto z miękkim zawieszeniem ok 15tys zł

04 Lut 2010, 19:01

NO proszę Cie co ty w ogóle porównujesz CC do Passata? Jak te CC mam coś około 30 s do 100km/h ....
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

04 Lut 2010, 19:06

zbychu57 napisał(a):NO proszę Cie co ty w ogóle porównujesz CC do Passata? Jak te CC mam coś około 30 s do 100km/h ....

do jakiego passata? do volvo s40
piotrauto
Stały forumowicz
 
Posty: 1931

04 Lut 2010, 19:16

do jakiego passata? do volvo s40

Dobra niech bedzie do Volvo, co to za roznica
BMW- Biała Może Więcej
zbychu57
Aktywny
 
Posty: 312
Miejscowość: Białystok

04 Lut 2010, 21:11

Jeżeli dysponujesz taką kwotą, i masz takie wymogi co do auta to naprawdę jedynym wyjściem jest kupić jakiegoś benzyniaka, z konkretnym silnikiem i go zagazować (czego ja bym osobiście chyba nie robił, mus sekwencja). I wtedy możesz wybierać Audi a4 od 2.6 do 2.8, BMW e36 od 2.5 do 2.8, Mitsubischi Galant 2.5, Passat 1.8 T , Mercedes C klasa 2.3 kompresor i 2.8 itd itp. I po problemie. Innego wyjścia ni ma :lol:

Oczywiście stan tych aut może być różny, a do tego jeszcze koszta instalacji, chyba ze trafisz w tej cenie już z założoną
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski

05 Lut 2010, 10:42

na ale zakladac lpg to turbo benzyny 1,8T? można?
piotrauto
Stały forumowicz
 
Posty: 1931

05 Lut 2010, 17:00

Powiedzcie mi tak szczerze, dlaczego u nas w Polsce do każdego auta mającego trochę mocniejszy silnik zaraz każdy chce zakładać gaz? Przecież to się mija z celem, sekwencja jeszcze ok ale te zwykłe instalacje??? Myślisz ze ile ci spali taki Passat 1.8 T?? W trasie 6-7,5 litra, i co to jest tak dużo??? A diesel myślisz ile ci spali? 3 litry? Też musi wypić te 5 do 6,5 litra. A jak weźmiesz takie 2.5 TDI to wypije i 7 a nawet 8. Taki silnik 1.8 T weźmie ci 11 litrów max w mieście, ale masz 150 koni, i nie robisz w gacie jak coś ci się w nim zepsuje tak jak w dieslu. Jak masz zamiar gazować to weź coś z naprawdę dużym silnikiem i włóż sekwencje, wtedy będziesz miał osiągi i oszczędność. Poleciłbym ci e36 z silnikiem 2.5 albo 2.8 ale one nie lubią gazu, nie wiem jak Audi. A czy do silników 1.8 T zakłada się gaz to nie mam zielonego pojęcia, nigdy się tym nie interesowałem. Kup Passata albo A4 z takim silnikiem i odpuść ten gaz, za 15 tyś powinieneś znaleźć takie auta z początku produkcji.
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 223
Miejscowość: Z Polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowco, nie urządzaj samochodowych kuligów
    Zima zachęca do aktywnego wypoczynku, a rodzice, próbując uatrakcyjnić dzieciom dni wolne od nauki, czasem realizują niebezpieczne pomysły. Jednym z nich są samochodowe kuligi, czyli ciągnięcie przez jadący samochód ...
    Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

05 Lut 2010, 17:15

Nie no, temat mnie zniechęcił ze względu na sam tytuł, w końcu się przemogłem i zajrzałem... Nie żałuję, bo większego śmiechu to dawno nie było, koleś chce idealną furę, a ma UWAGA piętnaście tysięcy złotych. :lol: No i dowiedziałem się, że cienias z silnikiem dwucylindrowym od malucha jedzie szybciej od prestiżowego auta klasy średniej.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW