Auto z niemiec do 4500euro

auto z niemiec do 4500euro

20 Lis 2016, 17:01

witam
na początku chciałbym oznajmić, że jestem słabo zorientowany w motoryzacji, ale trochę poczytałem tutaj i wybrałem kilkanaście aut które mi wpadły w oko

auto będzie użytkowane w niedużym mieście, raz na jakiś czas jakaś trasa dłuższą więc ma to być benzyna (może w niedalekiej przyszłości zastanowiłbym się nad założeniem LPG)
chciałbym żeby auto było zrywne, ale w miarę oszczędne
najbardziej chciałbym sedan/hatchback, ale jak będzie fajna okazja kombi to wezmę
nie ukrywam, że najbardziej wizualnie podoba mi się marka Audi i chyba mam słabość do nich
silnik max 2.0
oto kilka moich wyborów:
1. [link wygasł]
2. [link wygasł]
3. [link wygasł]
4. [link wygasł]
5. [link wygasł]
6. [link wygasł]
7. [link wygasł]
8. [link wygasł]
9. [link wygasł]
10. [link wygasł]
11. [link wygasł]

chciałem Audi A3 8P ale to nie na mój budżet dlatego jest kilka BMW serii 1

mam nadzieję, że pomożecie
symeniuk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: auto z niemiec do 4500euro

20 Lis 2016, 19:48

"Gudzowski Autohandel"? :shock:

"Automobile an der Fregatte
Wir sprechen: Deutsch, English, Polski"

"Auto - Center F. E. Nehme
Deutsch, English, Français
nahmaruth@hotmail.de"

SAAB
"!!! NUR FÜR GEWERBETREIBENE !!!"

itd. ... połowa, jak nie większość, albo wszystkie, do odstrzału po dokładnym sprawdzeniu w internecie, a znasz w ogóle niemiecki? - bo jak tak będziesz szukał, to nic dobrego Tobie nie wróżę.

Rada - skup się tylko na ogłoszeniach od osób prywatnych, może zobacz jeszcze na [link wygasł] - ale pewnie oferty będą się pokrywały.
Sprawdź sobie auto z Danii (szkody, przebieg) na stronce:
http://www.samochodyzdanii.pl - poradnik.
tomekdk
Zaawansowany

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Mazda 3, 2010 r.

20 Lis 2016, 20:24

w sumie aż tak dogłębnie nie sprawdziłem tych ogłoszeń, tylko zwróciłem uwagę na wyposażenie, wygląd, itp
niemieckiego nie znam, ale sprowadzeniem będzie się zajmowała osoba która zna i już to robiła
symeniuk
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra G
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

20 Lis 2016, 21:43

No właśnie widzisz, że trzeba zwracać uwagę na wszystko. Te najtańsze z mobile.de są właśnie z miejsc, gdzie mówią po polsku, w języku rosyjskim, albo sprzedażą zajmują się osoby z korzeniami arabskimi ... i z tych miejsc jest największe ryzyko.
A jak wybierzesz sobie złą ofertę, to osoba, która Ci będzie sprowadzała i tak już nic nie wymyśli, tylko Ci sprowadzi, chociaż nie wiem dokładnie w jaki sposób ten import chcesz sobie ogarnąć.
Ale tak jak "mówię" i widać po moim wcześniejszym komentarzu - diabeł tkwi w szczegółach, dlatego polecam dogłębnie sprawdzać ogłoszenia.
Sprawdź sobie auto z Danii (szkody, przebieg) na stronce:
http://www.samochodyzdanii.pl - poradnik.
tomekdk
Zaawansowany

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Mazda 3, 2010 r.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Skoda Rapid, sedan, limuzyna
      Car audio, video 2007
      Schemat zawieszenia - Opel Astra OPC Chassis
      110