Auto z Niemiec

Auto z Niemiec

12 Cze 2014, 18:43

Witam mieszkam i pracuje w holandii i mam zamiar kupić auto w niemczech w następnym tygodniu ale mam taki problem że do polski mogę zjechać dopiero za 3 miesiące na urlop i czy jest jakaś możliwość żeby do tego zjazdu jezdzić po holandii tym autem?I czytałem że w polsce muszę zapłacić akcyze do 30 dni od zakupu auta czy grożą mi pózniej jakieś kary?
vicek91
Nowicjusz

Auto: Honda

Re: Auto z Niemiec

15 Cze 2014, 16:32

Proszę o poradę
vicek91
Nowicjusz

Auto: Honda

Re: Auto z Niemiec

21 Cze 2014, 12:27

Na akcyzę masz 14 dni ale nie od daty zakupu tylko od daty przekroczenia granicy .
Możesz jeździć po Holandii ale musisz przedłużać ważność tablic niemieckich .
marcpinio
Początkujący

Auto: mitsubishi carisma
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI