Auto z "niezniszczalnym zawieszeniem " jakie kupić na drogę A18;/

Auto z "niezniszczalnym zawieszeniem " jakie kupić na drogę A18;/

02 Lut 2016, 19:03

Witam Forumowiczów
Śmigam codziennie z pracy przez nieszczęsną drogę A18 dystans ok 80 km , Aktualnie posiadam Renault Megane I phII 1,4 16v średnia prędkość to ok 110 km /h nie wiem jak długo moja renata wytrzyma , jeszcze daje radę ale chciałbym zamienić na coś nowszego ,
Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i trwałe zawieszenie , Uroki PATATAJKI sprawiają że codziennie mam stracha , myśli na temat urwanego koła są na porządku dziennym ;/ Dla tych co nie wiedzą słynna A18 to autostrada wybudowana za czasów Adolfa H, i jest bez remontu do tej chwili :)
Za auto mogę dać max 20 tyś PLN , Co mam kupić? może kolejnego francuza , czy być może mam się skłonić na jakiegoś SUVA ??
Myślałem nad LAGUNĄ lub Outlander I,
radeonik
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 11 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megane I PH II
Silnik: 1,4 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•  
    • Ferrari F355 Challenge, tył
      Mercedes 170 VA, 1951 rok, przód
      Skoda CitiJet Cabrio, 2
      WST 1/4 MILI