Auto z pazurem

10 Paź 2010, 11:50

Szukam samochodu sportowego ( najlepiej Coupe, ale nie jest to konieczne ), w benzynie. Kwota jaką dysponuję, to pi razy oko 3 tysiące euro. Auto chciałbym ściągnąć z Niemiec, ale nie ukrywam, że rozglądam się również za jakimś na rodzimym rynku.
Samochód kupuję na mniej więcej rok czasu.
Moją uwagę jak do tej pory przykuły trzy modele :

Honda Civic - [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] Bardzo przyjemne autko. Sądzę, że nie było by problemu z odsprzedażą po roku użytkowania.

Honda Prelude ( w obu wersjach ) :
- [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - tu jedynym mankamentem jest rocznik. Sądzę, że będzie problem przy sprzedaży, tym niemniej jednak auto godne uwagi.
- [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

I nieśmiertelne BMW E36:
W wersji coupe - [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
W wersji cabrio - [link do oferty na Allegro wygasł]

Mam możliwość wstawienia do auta gazu, bo mój kuzyn ma firmę zajmującą się instalacjami, więc koszty założenia będą niewielkie.
Przyznam szczerze, że jestem w kropce, bo wszystkie auta mi się bardzo podobają.
Może mi doradzicie?
Albo może macie jakieś inne propozycje?
Szpadyzord
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

10 Paź 2010, 11:59

Bierz E36 z motorem przynajmniej dwa i pół. Hondy słabo znoszą gaz.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

10 Paź 2010, 16:11

Sam nie wiem. Ostatnio oglądałem jeszcze Eclipse, ale po lekturze autocentrum raczej się nie skuszę.
Szpadyzord
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wrocław

12 Paź 2010, 15:16

Ja bym brał e36.

Aczkolwiek w tej cenie można wyciągnąć coś niebanalnego.
Co powiesz o tym?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Loczek
Początkujący
 
Posty: 105
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie?
    Latem jednym z najbardziej cenionych elementów wyposażenia samochodu jest klimatyzacja. Ale jak każdy układ w aucie wymaga odpowiedniej obsługi. Wyjaśniamy, jak korzystać z klimatyzacji, by działała skutecznie i przez ...