Auto z silnikiem V6 do 8000 zł

13 Lis 2014, 22:34

Temat lanosa pojawił się przy okazji ja odpowiedziałem i tyle...
Barol szkoda że nie przeniosłeś tematu do działu tuning ponieważ ktoś kiedyś może po przeczytaniu go zaoszczędziłby parę złoty i trochę zdrowia.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10313
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
0

13 Lis 2014, 23:53

Szkoda że mój post został usunięty. Niestety Lanos o którym była mowa nie kosztuje 6 ani 8 tys tylko jakieś 50 - 60tys. I jest to najszybszy Lanos z silnikem 1.6 na świecie. Tak czytam te wasze wypociny i się śmieje bo zestawiacie seryjne auta do samochodu budowanego do sportu.
Filmy na których się opieraliście są z 2012r. Teraz Lanos ma jeszcze podtlenek i bardziej rozbudowaną instalację Turbo. Wyczynowe hamulce z EVO wyczynowe zawieszenie i masę poniżej 1000kg. Wynik przyspiesza lepiej od Evo M3 hamuje lepiej i skręca też lepiej :D
W chwili obecnej jest to auto znajdujące się w TOP 5 1/4 mili w klasie FWD Drag, Video z zawodów przeniesione do działu filmy :D. I teraz o eksploatacji tak jak wspomniałem wcześniej samochód jeździ w sporcie przez co narażony jest na awarię. porównajmy teraz ile kosztuje wymiana sprzęgła w EVO lub napędu skrzyni lub wymiany silnika w przypadku awarii. To że wydaje się wam że Lanos jest gorszy to błędne pojęcie. Bo jego silnik jest nie zakuty i przyjmuje wraz z Nitro 344konie. M3 ma załóżmy 420 myślicie że przyjmie 3 krotny przyrost mocy ? he. :D Znaczek nie wygrywa wyścigów nie ważne jaki jest. Do sportu buduje się auto od podstaw a to że wam się coś wydaje to inna para kaloszy. Chcecie spóbwać szczęścia ? Napiszcie do właściciela w czym problem ? Wygracie to powiecie mu że Lanos nie jedzie :lol:

Nie wypisujcie dyrdymałów o samochodzie którego na oczy nie widzieliście.
Nie macie nawet mgielnego pojęcia o sporcie o kosztach i przygotowaniu samochodu do wyścigu.
Nie próbujcie nawet zestawiać seryjnego samochodu do auta budowanego do sportu to 2 inne różne sprawy.
Przygotowanie m3 czy evo do sportu pochłonęłoby nie 60tys a 560tys.
Lanos jest tańszy szybszy i bezkompromisowy Bmw ma tylko znaczek i wam smarkom posiadaczom starych e30 czy 36 w gazie się dużo wydaje. Niestety nie przekłada się to realne konfrontacje tylko na pitolenie na forum.
Semi84
Nowicjusz
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 02 02 2002
Auto: Daewoo
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
0

14 Lis 2014, 08:57

Semi84 szkoda Twoich wypocin bo to przecież dalej będzie Lanos który i tak nie jedzie.
Temat zamykam jeśli autor będzie chciał coś napisać to zapraszam na pw wtedy otworze.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
0