Auto z USA

Auto z USA

24 Lip 2008, 20:24

Witam.
Chcę sprowadzić auto z usa i mam pytanie w kwestii homologacji. Słyszałem że mogą być jakieś problemy po sprowadzeniu auta ( zły kolor kierunkowskazów itp ). Czy może mi ktoś powiedzieć o czym należy pamiętać przy sprowadzaniu auta żeby potem nie było problemów z rejestracją go , jakie musi ono spełniać normy i jak można sprawdzić czy takie auto spełnia te normy ?
ManiAk
Nowicjusz

Auto z USA

24 Lip 2008, 21:49

Przerobić musisz właśnie światła.Przednie,tylne - muszą mieć homologację europejską.Dodatkowo,jeżeli masz pomarańczowe boczne światła,to musisz je zlikwidować.Tak samo jeżeli są w kierunkach przednich żarówki dwuwłóknowe(kierunkowskaz cały czas świeci słabszym światłem,a po włączeniu kierunkowskazu miga mocniejszym).
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco Volkswagen Polo R WRC - premiera w Monaco
    Od 2013 roku, począwszy od legendarnego Rajdu Monte Carlo (15 – 20 stycznia), Volkswagen będzie brał udział w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC). W sobotę 8 grudnia, przed 250 zaproszonymi gośćmi i dziennikarzami ...
    Night Power GP 2012 - Łomża Night Power GP 2012 - Łomża
    Trzecia runda Night Power GP 2012 odbyła się w Łomży 18 sierpnia. Na ulicach miasta można było zobaczyć rzadko spotykane samochody, a ulica Spokojna zmieniła się w strefę streetracingu. Na NIGHT POWER Grand Prix w Łomży chyba ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11