Auto z Włoch

Auto z Włoch

15 Sty 2012, 18:54

WITAM,mam problem.
Mam okazje kupić Espace na włoskich blachach od Polaka który tam mieszkał,moje pytanie to jakie dokumenty potrzebuje od niego,i jak napisać umowe kupna.On ma certyfikat wlasności na swoje nazwisko, dowód auta z aktualnym przeglądem (ważny podobno 2 lata ) i ubezpieczeniem do 15 marca br,NIE MA NIESTETY certyfikatu o wyrejestrowaniu pojazdu we Włoszech,czy bedzie mi potrzebne do rejestracji u nas,czy nie musze tego miec.Na koniec ile mogę zapłacic mniejwiecej za takie przerejestrowanie ,wszystkie koszty z tym zwiazane.Będę wdzieczny za odpowiedzi.
darekkojak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 1991

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania? Jakie są niebezpieczeństwa które mogą nas spotkać podczas parkowania?
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...
    Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team
    Renault Sport F1 i Caterham F1 Team potwierdzają przedłużenie współpracy w ramach Mistrzostw Świata FIA w Formule 1 na trzy kolejne lata. Od przyszłego sezonu, Caterham F1 będzie korzystać z silników Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dzieci malują samochody, 3
      Samochody do Wrak Race
      ALT
      BMW E34 seria 5, prezentacja, dziewczyny