Auto z Włoch

Auto z Włoch

15 Sty 2012, 17:54

WITAM,mam problem.
Mam okazje kupić Espace na włoskich blachach od Polaka który tam mieszkał,moje pytanie to jakie dokumenty potrzebuje od niego,i jak napisać umowe kupna.On ma certyfikat wlasności na swoje nazwisko, dowód auta z aktualnym przeglądem (ważny podobno 2 lata ) i ubezpieczeniem do 15 marca br,NIE MA NIESTETY certyfikatu o wyrejestrowaniu pojazdu we Włoszech,czy bedzie mi potrzebne do rejestracji u nas,czy nie musze tego miec.Na koniec ile mogę zapłacic mniejwiecej za takie przerejestrowanie ,wszystkie koszty z tym zwiazane.Będę wdzieczny za odpowiedzi.
darekkojak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 1991

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA) Mitsubishi Outlander PHEV w Asia Cross Country Rally (FIA)
    Gdy w Japonii trwały ostatnie przygotowania do uruchomienia produkcji europejskiej wersji Mitsubishi Outlander PHEV, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) poddała swój technologicznie flagowy model ostatniej i ...
    Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie Czarny lód na drodze! - niewidzialne zagrożenie
    Choć trwa jeszcze jesień i w ciągu dnia często można cieszyć się słoneczną pogodą, noce bywają już chłodne. Wraz z pojawieniem się pierwszych przymrozków na drogach robi się niebezpiecznie – jezdnia może pokryć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Jaguar