Auto z Włoch

Auto z Włoch

15 Sty 2012, 17:54

WITAM,mam problem.
Mam okazje kupić Espace na włoskich blachach od Polaka który tam mieszkał,moje pytanie to jakie dokumenty potrzebuje od niego,i jak napisać umowe kupna.On ma certyfikat wlasności na swoje nazwisko, dowód auta z aktualnym przeglądem (ważny podobno 2 lata ) i ubezpieczeniem do 15 marca br,NIE MA NIESTETY certyfikatu o wyrejestrowaniu pojazdu we Włoszech,czy bedzie mi potrzebne do rejestracji u nas,czy nie musze tego miec.Na koniec ile mogę zapłacic mniejwiecej za takie przerejestrowanie ,wszystkie koszty z tym zwiazane.Będę wdzieczny za odpowiedzi.
darekkojak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 1991

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa
    SKODA rozpoczyna kolejny etap swojej ofensywy modelowej SKODĄ Superb. Model flagowy marki imponuje atrakcyjnymi nowymi elementami stylistyki SKODY, świeżym wnętrzem i ulepszonymi funkcjami. Zużycie paliwa i emisja CO2 oferowanych ...

•