Auto z zieloną chorągiewką

28 Sie 2009, 07:43

Właśnie dlatego próbujemy wymysleć co zrobić, żeby tych nadużyć nie było. W Polsce czy nie, chodzi o ludzkie życie. I czas odgrywa znaczącą rolę.
galadieraa
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

01 Wrz 2009, 23:46

Super pomysł i gratuluje temu kto to wymyślił. Mogła to by być flaga w dzień a ew wg potrzeby jakaś lampka w nocy. Z tym zaświadczeniem ze szpitala to też bardzo dobre uniknęło by się nadużyć w znacznym stopniu.
Monikas
Nowicjusz

Miejscowość: SC

05 Wrz 2009, 16:48

A ja tam uważam, że to bardzo dobry pomysł i według mnie chorągiewka wystarczyłaby. Tak jak ktoś przede już powiedział, korki zdarzają się przeważnie dniem. Ewentualnie pomógł by oczywiście jakiś komunikat przez cb, a na tą policję to raczej bym nie liczyła, nie mają czasu, żeby na interwencje jechać a już na pewno posłużą jako konwój :) No chyba, że akurat gdzieś się napatoczą po drodze, wtedy raczej nie odmówią pomocy.
Ogólnie dla pomysłu mówię Tak.
maurycja
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Żywiec

Re: Auto z zieloną chorągiewką

18 Paź 2009, 11:52

Jak to się w Polsce przyjmie to połowa aut na ulicy będzie miała takie chorągiewki.
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

30 Sty 2010, 18:43

Wg. mnie bardzo dobry pomysł, ale czy każdy zaopatrzy się w taką chorągiewkę? I czy ktoś pomyśli o niej podczas nagłego wyjazdu do szpitala bo np. żona rodzi czy coś - wątpie.
Więc z jednej strony pomysł jest dobry, a z drugiej nie bardzo, bo każdy by musiał pamiętać o tym jak zajdzie potrzeba. Kolejna sprawa to reakcja innych kierowców, czy zauważą to, a czy wogóle zwrócą uwagę? Nie wiem... Ja pewnie bym nie zwrócił, bo raczej jak się prowadzi pojazd to skupiamy się na prowadzeniu i drodze, a nie szukaniu chorągiewek.
Burning
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: Nie mam

22 Paź 2011, 12:41

Większość osób pewnie ma podobne podejście do tego: "A po co mam kupować jakąś chorągiewkę, przecież to w ogóle mnie się nie przyda"
Davve
Nowicjusz

Auto: A4 B7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Z4: roadster przyszłości BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...
    Rajdowe Mitsubishi L200 Rajdowe Mitsubishi L200
    Pojazd za kierownicą którego ściga się w tym roku załoga Adam Małysz/Rafał Marton został przygotowany przez zespół fabryczny Mitsubishi Ralliart w klasie T1.1 - samochody prototypowe napędzane silnikiem benzynowym. ...

• Re: Auto z zieloną chorągiewką

15 Gru 2011, 11:46

też jestem zdania, że w Polsce dochodziłoby do nadużyć
    4kola
    Początkujący

Auto: Fiat Grande Punto

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI