Auto za 35 tysięcy na 4 lata

01 Lip 2018, 10:51

Cześć. Szukam auta za około 35 tysięcy.
Co : SUV, Sedan, Kombi.
Paliwo : Benzyna + LPG
Wyposażenie : skórzana tapicerka. Mamy psa, welur ciężko doczyścić.
Czego oczekuję od auta :
Rozsądnej ilości mocy. Przez najbliższe 12 miesięcy jeżdżę dziennie 100 km po autostradach w Niemczech. Żadne 90 - 120 koni nie ma sensu.
Dlaczego nie diesel? Po 12 miesiącach wprowadzam się do Wrocławia. Korki i diesel = przyjaciel mechanik.
Co znalazłem :
Marzy mi się Chrysler 300 C w kombi, dokładnie 3.5 litrowy motor. Tylko nie wiem jak z serwisem i częściami, bo na forum chyba nikt go nie ma.
W grę wchodzi : Opel Insignia, myślałem nad Jaguarem, lub ewentualnie Accordem, ale chyba w budę nie trafię bo za 35 tys sama benzyna i do tego zmęczona.
Ewentualnie C klasa [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Grupy VW odrzuciłem z powodu felernych motorów benzynowych. Audi ze względu na wysokie prawdopodobieństwo, że mi ukradną. Auto chcę użytkować maksymalnie 4 lata.
Coś polecicie innego?
Laikmoto
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 06 11 2006
Auto: Nie mam

01 Lip 2018, 12:02

Laikmoto napisał(a):W grę wchodzi : Opel Insignia, myślałem nad Jaguarem, lub ewentualnie Accordem, ale chyba w budę nie trafię bo za 35 tys sama benzyna i do tego zmęczona.
Ewentualnie C klasa [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ... xtor=SEC-8


Staram się diagnozować poolskiego klyenta a co mu chodzi... szukasz auta na 4lata a nie gryzie Cię Radom, handlarz i oferta najtańsza nallegro z fakturą... :?: :bored:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10227
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

01 Lip 2018, 12:24

Najprostsza rada - szukasz auta, zaznacz opcje bezwypadkowy i zarejestrowany w PL w wyszukiwarce, zacznij wyszukiwanie ogłoszeń od najdrozszych w danym roczniku, a nie od najtańszych.

Moje typy
Citroen C5 2.0
Renault Laguna 2.0T
Mazda 6 2.0/2.5
Ford Mondeo Mk4 2.0/2.3/2.5T
Volvo V70 III (tu może być trochę za mały budżet)
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volvo V40 Cross Country uterenowiony hatchback
    Podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, na stoisku Volvo oprócz Volvo V40 R-Design, zostanie zaprezentowane całkowicie nowe Volvo V40 Cross Country. Ten crossover wyróżnia się podniesionym o 40 mm zawieszeniem ...