Auto za 5/6 tysięcy dla początkującego

Re: Auto za 5/6 tysięcy dla początkującego

04 Paź 2009, 21:26

Barol, a jak ogólnie sprawuje się autko? jakbyś ocenił pod względem ekonomiczności i awaryjności to auto. Spalanie z tego co czytałem 8/9 l co dla mnie nie jest jakimś koszmarem, ponieważ nie będe pokonowyać jakiś większych tras.
czoper
Nowicjusz

Miejscowość: śląsk

Re: Auto za 5/6 tysięcy dla początkującego

05 Paź 2009, 06:08

Dokladnie spalanie srednie masz ok 8-9l/100km ale wiadomo wszystko zalezy tez jaka kto ma noge na gazie,ja bym celował w Lanosa na LPG wtedy jazda wyniesie Cie tylko same grosze (bodajze max 20zl na 100km na gazie) a awaryjnosc no auto praktycznie ciezkie do zajechania,spokojnie mozesz nim kulać do 300tys.km i wiele części pasuje od Opla Astry do niego bo praktycznie Lanos to tak naprawde tansza Astra,jeśli masz jakies pytania odnosnie Lanosa to wal śmiało postaram sie odp to co wiem :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: auto za 5/6 tysięcy dla początkującego

05 Paź 2009, 06:35

Lanos zgnije pózniej niż np:Ford czy Mercedes...niestety to prawda...
Nawet "okular" kolegi (ma go od nowości i jest bezwypadkowy) po 10 latach ma parchy na kaście... :???: :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dobry akumulator prosto z półki Dobry akumulator prosto z półki
    Nie zawsze to co stoi na sklepowej półce jest tym czym naprawdę powinno być. Akumulator jest na tyle specyficznym produktem, iż wraz z upływem czasu może utracić część swoich właściwości. Niestety, dość często zdarza ...
    Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi Volvo V40 i V40 Cross Country z nowymi silnikami benzynowymi
    Volvo rozszerza gamę silników dwóch modeli kompaktowych. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy 120 KM. W V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180 KM skonfigurowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył