Auto za 5-6tys z gazem

Auto za 5-6tys z gazem

03 Paź 2010, 18:18

Szukam autka na dojazdy do pracy którym dziennie będę jeździł 100km. Zależy mi na kosztach eksploatacji więc zdecydowałem już że musi być to LPG. Jaki samochód za te pieniądze polecacie z gazem który jeszcze trochę pojeździ i koszty eksploatacji nie będą wysokie? Nie muszę mieć dużej limuzyny, ważne żeby nie psuł się często jeśli w ogóle można tego wymagać od autka za taką sumę...
Fuckir
fuckir
Początkujący

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Auto za 5-6tys z gazem

03 Paź 2010, 18:44

Daewoo Lanos,Fiat Seicento,Fiat Punto I,VW Polo III,VW Golf III.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

03 Paź 2010, 19:02

Wybór pewnie padnie na Lanosa bo sporo egzemplarzy ma założony gaz.... nigdy nie jeździłem tym autkiem, jak wygląda komfort czy wyciszenie wnętrza w porównaniu z astrą czy golfem z lat 96-97? No i ile realnie pali gazu lanos 1.5 8V na trasie?
Fuckir
fuckir
Początkujący

Miejscowość: Bydgoszcz

03 Paź 2010, 19:17

Bo gaz w Lanosie to jedyna słuszna opcja no i te silniki są niemal stworzone pod lpg.Komfort jazdy powiem że można odczuć,dużo miejsca z przodu jak i z tyłu.Fotele też są wmiare wygodne no i troche nisko sie siedzi :grin: pamiętam jak ojciec nim przyjechał pierwszy raz,po przesiadce z Uno to na początku mi sie w nim nisko siedziało ale potem się już wiadomo przyzwyczaiłeś.Wyciszenie wnętrza,co tu napisać,nie którzy narzekają na trzeszczące plastiki a ja powiem szczerze że podczas jazdy tak tego nie słychać,nawet silnik nie pracuje głośno.A co do spalania no to taka jednostka (1.5 8V) na trasie średnio łyknie z 6l/100km.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

04 Paź 2010, 19:15

ja bym polecił mitsubishi colt mają cholernie mocne silniki kumpel jeździ już nim 3 lata i tak go katuje że aż się nie chce patrzeć polecam diesel o takie autko chodzi
[link wygasł]
andrzej1379
Nowicjusz

Miejscowość: olecko

04 Paź 2010, 19:18

Nie spamuj wszędzie tym swoim Coltem.
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena
    "Roadmap E" koncern Volkswagen rozpoczyna największą w światowym przemyśle samochodowym ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych. Najpóźniej do 2030 roku Volkswagen dokona elektryfikacji całej oferty swoich ...
    Motor Show 2012 / relacja Motor Show 2012 / relacja
    Wydarzenie zrealizowano w nowej formule łącząc wystawę motoryzacyjną z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. Poznańskie wydarzenie obfitowało w premierowe pokazy samochodów, a furorę robiły stoiska na których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light