Auto za ok. 30k

01 Paź 2011, 19:49

witam. szukam auta za ok. 30 tyś. zł. myślę że będę nim jeździł dość dużo (kiedyś jechałem autem do Chorwacji, więc może mi się to zdarzyć ponownie :) ) powinno być wygodne, ładny wygląd najlepiej sedan. pojemność silnika ma dla mnie mniejsze znaczenie. w wyposażeniu klima i inne ważne rzeczy. fajnie jakby było nisko awaryjne. no nie wiem co jeszcze :) a myślałem o BMW E46, co wy o tym sądzicie? proszę o pomoc. z góry dzięki. pozdrawiam

PS a i nie wiem jaki benzyna czy diesel ale to zostawiam wam :)
sestak
Obserwowany
 
Posty: 2

02 Paź 2011, 10:35

to ty masz wiedzieć jaki chcesz samochód i z jakim silnikiem, jeśli już ma być to E46 to szukał bym 330d, ewentualnie zostaje popularne na naszych drogach A4 b6, Passat 3BG, Focus no i francuzy :lol:, nie będę się o nich wypowiadał bo nie przepadam
kamyl
Aktywny
 
Posty: 278
Miejscowość: SR
Prawo jazdy: 0- 4-2009
Auto: VC GTS
Silnik: Z19DT
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

02 Paź 2011, 11:16

To możę zamiast focusa mondeo mk3
"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców"-Colin McRae
cramp12
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 406
Zdjęcia: 2
Auto: ford mondeo 2.0 tdci 130km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

02 Paź 2011, 12:41

nie wiem jaki silnik bo się za bardzo nie znam i nie wiem jaki będzie lepszy :) za francuzami też nie przepadam, ale najbardziej przemawia do mnie to bmw bo już miałem kiedyś inne i było bardzo dobre
sestak
Obserwowany
 
Posty: 2

02 Paź 2011, 13:08

jaki rocznie przebiegi robisz jak w granicach 30k km i więcej to diesel się opłaca, ale znam ludzi co robią 15k km i też mają diesla bo chcą. Z reszta diesle są fajne :D
kamyl
Aktywny
 
Posty: 278
Miejscowość: SR
Prawo jazdy: 0- 4-2009
Auto: VC GTS
Silnik: Z19DT
Paliwo: Diesel
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ekomobilność - podróżowanie wymyślone na nowo
    Pojęcie ekomobilności obejmuje nie tylko niskoemisyjne pojazdy, lecz także wszystko, co ułatwia korzystanie z nich, np. zróżnicowanie środków transportu i dostosowanie ich do potrzeb użytkowników, nowe ...
    Najczęściej wybierane samochody przez Polaków
    Rozmaite narodowości wyróżniają się różniącymi się od siebie zwyczajami, tradycjami, ale także nurtami, w które wierzą. Jedni podają sobie rękę na przywitanie, natomiast inni uważają ten sposób ...