AUTOCASCO ANGLIKA W POLSCE

AUTOCASCO ANGLIKA W POLSCE

14 Mar 2010, 12:54

Witam. Chcę ściągnąć anglika i zainwestować w niego wszystkie pieniądze ( Na razie nie kupować przekładki). Załatwię sobie MOT w anglii i wykupie OC w polce na rok. Ale ostatnie auto zostało mi skradzione i stąd moje pytanie czy moge np wykupić AC w anglii lub gdziekolwiek za granicą (niemcy, słowacja?) w takiej sytuacji gdy auto zarejestrowane na kolesia z anglii(brata) przegląd z anglii a OC w polsce? No bo od kradzieży mi w polsce nie ubezpieczą? Dodam że auto będzie użytkowane tylko i wyłącznie w polsce.
palcopstryk
Nowicjusz

Miejscowość: kielce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...
    Każdy ma obowiązek, by ratować człowieka w razie wypadku Każdy ma obowiązek, by ratować człowieka w razie wypadku
    Jako potencjalni świadkowie wypadków drogowych powinniśmy być na nie przygotowani – zawsze mieć w samochodzie podręczną apteczkę i co najważniejsze – znać podstawy udzielania pierwszej pomocy. Czasami to ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył